Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.1998Äriregister
- Aadress
- Männiku, Aasuvälja küla, Türi vald, 72801 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5294263Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −2813 € | 1703 € | €5k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | — | 1443 € | 4516 € | €6k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | — | −1912 € | 3073 € | €4k | 0 | 18.06.2023 |
| 2021 | — | −1220 € | 4985 € | €6k | 0 | 29.06.2022 |
| 2020 | — | −1947 € | 6205 € | €7k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | — | 645 € | 8152 € | €8k | 0 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 2207 € | 2310 € | 1 |
| 2025 | — | 8227 € | 8636 € | 1 |
| 2024 | — | 1907 € | 2008 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | 1 | 1 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
M 30028044 / 8 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
M 30028044 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2021
Muutmiskanne
M 30028044 / 7 · Olek: Jõustunud
08.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
24.01.2020
Muutmiskanne
M 30028044 / 6 · Olek: Jõustunud
24.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.02.2018
Muutmiskanne
M 30028044 / 5 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.05.2011
Muutmiskanne
M 30028044 / 4 · Olek: Jõustunud
17.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.03.2010
Muutmiskanne
M 30028044 / 3 · Olek: Jõustunud
10.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.01.2010
Muutmiskanne
M 28044 / M1 · Olek: Jõustunud
07.01.2008
Muutmiskanne
M 28044 / 2 · Olek: Jõustunud
07.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
M 26684 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
M 28044 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
04.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Tormis SaarJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Kristina KiiskJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte