Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.03.1998Äriregister
- Aadress
- Vahtra tn 2, Kiviõli linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 3358921Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 87301 — Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
€370kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | — | 370 063 € | 1 382 457 € | €1.8m | 49 | 08.08.2025 |
| 2023AUD | — | 368 200 € | 1 012 394 € | €1.5m | 47 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | — | 135 607 € | 644 194 € | €1.1m | 46 | 10.07.2023 |
| 2021AUD | — | 96 137 € | 508 587 € | €991k | 48 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | — | 96 647 € | 412 450 € | €972k | 47 | 28.04.2021 |
| 2019AUD | — | 219 684 € | 315 803 € | €958k | 46 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 126 629 € | 134 813 € | 69 |
| 2025 | — | 531 161 € | 546 882 € | 70 |
| 2024 | — | 403 892 € | 430 933 € | 66 |
| 2023 | — | 319 261 € | 334 217 € | 67 |
| 2022 | — | 233 839 € | 249 726 € | 54 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €127k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €135k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 69 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €119k | €121k | €129k | €162k |
| Tööjõumaksud 2025 | €125k | €129k | €137k | €156k |
| Töötajaid 2025 | 70 | 70 | 67 | 70 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €93k | €98k | €107k | €105k |
| Tööjõumaksud 2024 | €100k | €105k | €115k | €112k |
| Töötajaid 2024 | 69 | 65 | 68 | 66 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €76k | €76k | €81k | €86k |
| Tööjõumaksud 2023 | €75k | €81k | €86k | €92k |
| Töötajaid 2023 | 59 | 60 | 70 | 67 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €54k | €57k | €65k | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €58k | €61k | €69k | €62k |
| Töötajaid 2022 | 54 | 56 | 56 | 54 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiToetused (1 · €67k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2023
67 447 €
Riigihanked (1 · €949k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 04.08.2021 | Saue Vallavalitsus | 949 000 € |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded04.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
M 40006703 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2023
Muutmiskanne
M 40006703 / 6 · Olek: Jõustunud
01.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.07.2020
Muutmiskanne
M 40006703 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2017
Muutmiskanne
M 40006703 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
M 40006703 / 3 · Olek: Jõustunud
21.10.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
18.03.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.