Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.01.1999Äriregister
- Aadress
- Jõe tn 9, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10151 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.garant.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 9312 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 623 € | 3089 € | €213k | 24 | 11.06.2025 |
| 2023 | — | 134 € | 2466 € | €193k | 23 | 22.05.2024 |
| 2022 | — | 436 € | 2332 € | €136k | 32 | 14.06.2023 |
| 2021 | — | −1873 € | 1896 € | €197k | 33 | 16.06.2022 |
| 2020 | — | 1355 € | 3769 € | €179k | 34 | 18.06.2021 |
| 2019 | — | 673 € | 2414 € | €131k | 31 | 03.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 39 371 € | 43 084 € | 29 |
| 2025 | — | 158 868 € | 172 817 € | 29 |
| 2024 | — | 161 849 € | 175 265 € | 31 |
| 2023 | — | 166 297 € | 179 913 € | 34 |
| 2022 | — | 140 441 € | 152 675 € | 33 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €43k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €42k | €41k | €37k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €45k | €45k | €40k | €42k |
| Töötajaid 2025 | 32 | 32 | 32 | 29 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €42k | €43k | €36k | €41k |
| Tööjõumaksud 2024 | €46k | €46k | €39k | €45k |
| Töötajaid 2024 | 34 | 31 | 31 | 31 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €41k | €44k | €40k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €44k | €47k | €43k | €45k |
| Töötajaid 2023 | 33 | 33 | 33 | 34 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €36k | €34k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €39k | €39k | €37k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 34 | 33 | 31 | 33 |
Toetused (1 · €66k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
65 523 €
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10036437 / 13 · Olek: Jõustunud
22.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 12
22.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
M 10036437 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 20 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
M 10036437 / 11 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.09.2016
Muutmiskanne
M 10036437 / 10 · Olek: Jõustunud
08.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.01.2016
Muutmiskanne
M 10036437 / 9 · Olek: Jõustunud
26.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.07.2013
Muutmiskanne
M 10036437 / 8 · Olek: Jõustunud
15.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.06.2011
Muutmiskanne
M 10036437 / 7 · Olek: Jõustunud
15.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.06.2010
Muutmiskanne
M 10036437 / 6 · Olek: Jõustunud
30.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.01.2008
Muutmiskanne
M 36437 / 5 · Olek: Jõustunud
07.07.2004
Toimiku dokumentide kontroll
M 36437 / M2 · Olek: Jõustunud
11.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.06.2004
Muutmiskanne
M 36437 / 4 · Olek: Jõustunud
09.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
07.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
M 36437 / 3 · Olek: Jõustunud
02.10.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
21.01.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Dmitri KapelinJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Igor ŠinkevitšJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet