Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.05.1999Äriregister
- Aadress
- Võidu tn 1b, Vastseliina alevik, Võru vald, 65201 Võru maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5250008Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2025
254 €viimane
€10k€5k€-1k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 254 € | 17 238 € | €21k | 1 | 22.01.2026 |
| 2024 | — | −537 € | 16 904 € | €21k | 1 | 19.02.2025 |
| 2023 | — | 556 € | 17 441 € | €50k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | — | 162 € | 16 885 € | €21k | 1 | 11.06.2023 |
| 2021 | — | 5768 € | 16 723 € | €23k | 1 | 22.06.2022 |
| 2020 | — | 330 € | 10 955 € | €17k | 1 | 25.06.2021 |
| 2019 | — | 403 € | 10 625 € | €19k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 2186 € | 2299 € | 2 |
| 2025 | — | 8713 € | 9164 € | 2 |
| 2024 | — | 8314 € | 8751 € | 2 |
| 2023 | — | 7672 € | 8100 € | 2 |
| 2022 | — | 5272 € | 5651 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 998 € | €1k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Toetused (1 · €18k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
17 982 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.02.2023
Muutmiskanne
M 20014529 / 9 · Olek: Jõustunud
27.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
27.10.2022
Muutmiskanne
M 20014529 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
M 20014529 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
M 20014529 / 6 · Olek: Jõustunud
03.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.07.2017
Muutmiskanne
M 20014529 / 5 · Olek: Jõustunud
28.06.2017
Muutmiskanne
M 20014529 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.06.2017
Korraldav määrus
M 20014529 / M4 · Olek: Jõustunud
14.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.11.2016
Muutmiskanne
M 20014529 / 4 · Olek: Jõustunud
11.11.2016
Korraldav määrus
M 20014529 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.05.2015
Muutmiskanne
M 20014529 / 3 · Olek: Jõustunud
22.05.2015
Muutmiskanne
M 20014529 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.12.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.12.2007
Muutmiskanne
M 14529 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.1999
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Janno PrantsJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet