Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.10.1999Äriregister
- Aadress
- Rohu tn 13, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10612 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5014427Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100794355MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
€10kviimane
€20k0 €€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 10 460 € | 27 887 € | €35k | 2 | 16.06.2025 |
| 2023 | — | 6785 € | 17 427 € | €27k | 1 | 26.06.2024 |
| 2022 | — | 7629 € | 10 642 € | €20k | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | — | −9608 € | 3013 € | €26k | 1 | 20.06.2022 |
| 2020 | — | −15 713 € | 12 621 € | €23k | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | — | 6544 € | 28 334 € | €31k | 1 | 23.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4789 € | 2064 € | 1308 € | 2 |
| 2025 | 88 652 € | 7831 € | 5424 € | 2 |
| 2024 | 27 350 € | 11 165 € | 8493 € | 2 |
| 2023 | 71 010 € | 7890 € | 5312 € | 1 |
| 2022 | 43 865 € | 5595 € | 5312 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €3k | €17k | €55k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €1k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €6k | 0 € | €9k | €12k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €2k | €2k | €29k | €38k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €1k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €3k | 333 € | €12k | €29k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | 700 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (4 · €218k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISRahvusvaheliste spordi- ja kultuurisündmuste toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
54 804 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
54 804 €
EISRahvusvaheliste spordi- ja kultuurisündmuste toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
54 217 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
54 217 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10051159 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
M 10051159 / 8 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 15 sündmust
16.09.2016
Muutmiskanne
M 10051159 / 7 · Olek: Jõustunud
29.09.2015
Muutmiskanne
M 10051159 / M3 · Olek: Jõustunud
10.08.2015
Muutmiskanne
M 10051159 / 6 · Olek: Jõustunud
16.07.2015
Muutmiskanne
M 10051159 / M2 · Olek: Jõustunud
17.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.06.2013
Muutmiskanne
M 10051159 / 5 · Olek: Jõustunud
29.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.01.2008
Muutmiskanne
M 51159 / 4 · Olek: Jõustunud
03.03.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.03.2006
Muutmiskanne
M 51159 / 3 · Olek: Jõustunud
24.12.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
08.09.2000
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
29.08.2000
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
11.08.2000
Märkus
Kanne nr 2
26.10.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Allar TõnissaarJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Rivo SaarnaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet