Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.12.1999Äriregister
- Aadress
- Mesilase tee 4, Viraksaare küla, Paide linn, 72754 Järva maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5042105Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (3)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
299 €viimane
€20k€10k€-1k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 299 € | 31 273 € | €31k | 1 | 24.06.2025 |
| 2023 | — | −961 € | 30 974 € | €31k | 1 | 19.06.2024 |
| 2022 | — | 5425 € | 31 935 € | €32k | 1 | 26.06.2023 |
| 2021 | — | 14 038 € | 26 510 € | €27k | 2 | 25.06.2022 |
| 2020 | — | 7160 € | 12 472 € | €12k | 2 | 23.06.2021 |
| 2019 | — | 3067 € | 5312 € | €5k | 2 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 2673 € | 2915 € | 1 |
| 2025 | — | 9729 € | 10 519 € | 1 |
| 2024 | — | 9483 € | 10 276 € | 1 |
| 2023 | — | 9784 € | 10 577 € | 2 |
| 2022 | — | 7764 € | 8407 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded26.06.2023
Muutmiskanne
M 30027938 / 9 · Olek: Jõustunud
26.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.02.2023
Muutmiskanne
M 30027938 / 8 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.12.2017
Muutmiskanne
M 30027938 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
M 30027938 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.05.2017
Muutmiskanne
M 30027938 / 5 · Olek: Jõustunud
02.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.04.2017
Muutmiskanne
M 30027938 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.05.2012
Muutmiskanne
M 30027938 / 4 · Olek: Jõustunud
16.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.05.2012
Muutmiskanne
M 30027938 / M2 · Olek: Jõustunud
03.05.2011
Muutmiskanne
M 30027938 / 3 · Olek: Jõustunud
03.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.04.2011
Muutmiskanne
M 30027938 / M1 · Olek: Jõustunud
22.04.2008
Muutmiskanne
M 27938 / 2 · Olek: Jõustunud
22.04.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
M 27938 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
M 45613 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
16.12.1999
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Piret ReinfeldJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kadri ToomJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Veiko TihemetsJuhatuse liige · 4 muud ettevõtet