Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2002Äriregister
- Aadress
- Karulaugu tee 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5048422Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101844916MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −701 € | 113 767 € | €214k | 26 | 20.11.2025 |
| 2023 | — | 113 482 € | 114 687 € | €217k | 19 | 31.12.2024 |
| 2022 | — | −96 207 € | 1205 € | €129k | 17 | 28.12.2023 |
| 2021 | — | −12 086 € | 97 411 € | €189k | 25 | 02.01.2023 |
| 2020 | — | 23 130 € | 109 497 € | €237k | 13 | 05.11.2021 |
| 2019 | — | 45 020 € | 86 367 € | €164k | 13 | 14.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 857 € | 63 872 € | 61 521 € | 27 |
| 2025 | 290 594 € | 283 678 € | 247 843 € | 29 |
| 2024 | 192 490 € | 240 534 € | 230 406 € | 35 |
| 2023 | 401 715 € | 279 058 € | 237 391 € | 42 |
| 2022 | 514 973 € | 294 288 € | 223 991 € | 45 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €46k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €64k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €62k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €56k | €69k | €16k | €149k |
| Riigimaksud 2025 | €71k | €72k | €53k | €87k |
| Tööjõumaksud 2025 | €68k | €64k | €55k | €62k |
| Töötajaid 2025 | 35 | 25 | 29 | 29 |
| Käive 2024 | €31k | €68k | €-2k | €95k |
| Riigimaksud 2024 | €54k | €65k | €51k | €71k |
| Tööjõumaksud 2024 | €55k | €58k | €54k | €63k |
| Töötajaid 2024 | 43 | 29 | 34 | 35 |
| Käive 2023 | €164k | €33k | €80k | €125k |
| Riigimaksud 2023 | €90k | €66k | €59k | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | €65k | €67k | €56k | €48k |
| Töötajaid 2023 | 46 | 32 | 41 | 42 |
| Käive 2022 | €75k | €255k | €6k | €179k |
| Riigimaksud 2022 | €52k | €114k | €41k | €86k |
| Tööjõumaksud 2022 | €45k | €75k | €44k | €59k |
| Töötajaid 2022 | 43 | 31 | 44 | 45 |
Toetused (2 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2023
3593 €
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
10 911 €
Ajalugu (24)
Äriregister kanded27.04.2026
Muutmiskanne
M 10068347 / 11 · Olek: Jõustunud
27.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.04.2026
Muutmiskanne
M 10068347 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10068347 / 10 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
29.06.2022
Muutmiskanne
M 10068347 / 9 · Olek: Jõustunud
29.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.01.2019
Muutmiskanne
M 10068347 / 8 · Olek: Jõustunud
14.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.12.2018
Muutmiskanne
M 10068347 / 7 · Olek: Jõustunud
20.12.2018
Muutmiskanne
M 10068347 / M2 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
M 10068347 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.07.2013
Muutmiskanne
M 10068347 / 5 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.04.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.04.2007
Muutmiskanne
M 68347 / 4 · Olek: Jõustunud
27.05.2005
Muutmiskanne
M 68347 / 3 · Olek: Jõustunud
27.05.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.04.2005
Muutmiskanne
M 68347 / M1 · Olek: Jõustunud
28.06.2004
Muutmiskanne
M 68347 / 2 · Olek: Jõustunud
28.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.10.2002
Esmakanne
M 68347 · Olek: Jõustunud
30.10.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tanel EinasteJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte