Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.04.2004Äriregister
- Aadress
- Toompuiestee 17a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10137 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- skylaser.info/et/ettevotte-kohtaÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5537570Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85599 — Muu mujal liigitamata õpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102846188MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiMittetulundusühing Koolituskeskus Sky Laser on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
460 €viimane
€50k€24k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 460 € | 134 255 € | €134k | 0 | 26.06.2025 |
| 2023 | — | −1545 € | 133 795 € | €134k | 0 | 20.02.2024 |
| 2022 | — | −747 € | 135 340 € | €135k | 0 | 08.12.2023 |
| 2021 | — | 30 370 € | 136 087 € | €136k | 0 | 29.06.2022 |
| 2020 | — | 30 091 € | 105 717 € | €106k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | — | −831 € | 75 626 € | €76k | 0 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 247 294 € | 50 098 € | 8350 € | 7 |
| 2025I-IV kv | 348 535 € | 89 761 € | 22 572 € | 10 |
| 2024 | — | — | — | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €247k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €50k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | €98k | €189k | €61k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €26k | €43k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €7k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 16 | 15 | 10 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | 2 |
Ajalugu (33)
Äriregister kanded16.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 14
16.04.2026
Muutmiskanne
M 10078927 / 14 · Olek: Jõustunud
08.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
08.10.2025
Muutmiskanne
M 10078927 / 13 · Olek: Jõustunud
10.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 28 sündmust
10.04.2025
Muutmiskanne
M 10078927 / 12 · Olek: Jõustunud
09.04.2025
Muutmiskanne
M 10078927 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
16.12.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / 11 · Olek: Jõustunud
13.08.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
13.08.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / 10 · Olek: Jõustunud
22.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.07.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / 9 · Olek: Jõustunud
12.07.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.03.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.03.2024
Muutmiskanne
M 10078927 / 8 · Olek: Jõustunud
25.11.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
M 10078927 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10078927 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
M 10078927 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
M 10078927 / 5 · Olek: Jõustunud
01.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.08.2013
Muutmiskanne
M 10078927 / 4 · Olek: Jõustunud
12.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.05.2011
Muutmiskanne
M 10078927 / 3 · Olek: Jõustunud
09.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.02.2010
Muutmiskanne
M 10078927 / 2 · Olek: Jõustunud
22.04.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
22.04.2004
Esmakanne
M 78927 · Olek: Jõustunud
01.04.2004
Esmakanne
M 78927 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Daniil ŠišinJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte