Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.10.2007Äriregister
- Aadress
- Liikuri tn 50-92ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56563443Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 1939 € | 120 909 € | €171k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | — | 14 856 € | 118 970 € | €129k | 8 | 30.06.2024 |
| 2022 | — | 10 827 € | 104 114 € | €112k | 7 | 01.06.2023 |
| 2021 | — | 6365 € | 93 287 € | €97k | 4 | 28.06.2022 |
| 2020 | — | 32 073 € | 86 922 € | €90k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | — | 10 203 € | 54 849 € | €58k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 24 021 € | 25 322 € | 15 |
| 2025 | — | 91 600 € | 95 829 € | 15 |
| 2024 | — | 82 653 € | 86 496 € | 10 |
| 2023 | — | 81 583 € | 86 002 € | 10 |
| 2022 | — | 48 816 € | 51 645 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €22k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €23k | €24k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 10 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €21k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €22k | €22k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €22k | €21k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €23k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €11k | €13k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €11k | €14k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded27.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.03.2023
Muutmiskanne
M 10111256 / 10 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10111256 / 9 · Olek: Jõustunud
31.12.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
M 10111256 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 21 sündmust
30.12.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
M 10111256 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.06.2019
Muutmiskanne
M 10111256 / 8 · Olek: Jõustunud
26.06.2019
Muutmiskanne
M 10111256 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.05.2019
Muutmiskanne
M 10111256 / 7 · Olek: Jõustunud
08.04.2019
Muutmiskanne
M 10111256 / M4 · Olek: Jõustunud
15.01.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
M 10111256 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
M 10111256 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.09.2016
Muutmiskanne
M 10111256 / 5 · Olek: Jõustunud
26.03.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.03.2014
Muutmiskanne
M 10111256 / 4 · Olek: Jõustunud
24.03.2014
Muutmiskanne
M 10111256 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.08.2013
Muutmiskanne
M 10111256 / 3 · Olek: Jõustunud
27.08.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.08.2008
Muutmiskanne
M 111256 / 2 · Olek: Jõustunud
10.10.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
10.10.2007
Esmakanne
M 111256 · Olek: Jõustunud
15.08.2007
Esmakanne
M 111256 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.