Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.04.2012Äriregister
- Aadress
- Kangru tn 10-15, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10312 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5092541Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93199 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiMittetulundusühing Desiree Tantsustuudio on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
−375 €viimane
€10k0 €€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −375 € | 14 354 € | €14k | 3 | 20.06.2025 |
| 2023 | — | −5694 € | 14 729 € | €15k | 3 | 10.06.2024 |
| 2022 | — | 4584 € | 20 423 € | €20k | 3 | 12.06.2023 |
| 2021 | — | 6523 € | 15 839 € | €16k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | — | 4103 € | 9316 € | €9k | 0 | 07.06.2021 |
| 2019 | — | 704 € | 5213 € | €5k | 0 | 10.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 3618 € | 3948 € | 4 |
| 2025 | — | 12 872 € | 14 039 € | 4 |
| 2024 | — | 12 263 € | 13 426 € | 3 |
| 2023 | — | 11 274 € | 12 407 € | 3 |
| 2022 | — | 4322 € | 4816 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 1 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 516 € | 679 € | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 583 € | 763 € | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | — | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
EHIS · 6 h tagasiNoortelaagri tegevusluba (projektlaager)EHIS
3 luba2 õppeasutuse liikialates 30.07.2023 – 14.08.2026
noortelaager × 2huvikool
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10167562 / 7 · Olek: Jõustunud
12.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
12.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
M 10167562 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
M 10167562 / 5 · Olek: Jõustunud
03.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.11.2016
Muutmiskanne
M 10167562 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
M 10167562 / 3 · Olek: Jõustunud
06.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.06.2013
Muutmiskanne
M 10167562 / 2 · Olek: Jõustunud
04.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
04.04.2012
Esmakanne
M 10167562 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Signe KirtJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet