Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.05.2012Äriregister
- Aadress
- Kalda/1, Sihva küla, Otepää vald, 67301 Valga maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 5044722 · +372 53420655Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€50k€23k€-5k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 1678 € | 33 158 € | €51k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | — | 22 372 € | 39 781 € | €63k | 2 | 31.03.2024 |
| 2022 | — | 5645 € | 17 409 € | €46k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | — | 6103 € | 11 764 € | €33k | 2 | 17.06.2022 |
| 2020 | — | −2236 € | 5661 € | €27k | 1 | 25.06.2021 |
| 2019 | — | 7805 € | 7897 € | €11k | 0 | 20.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1807 € | 1875 € | 1 |
| 2025 | — | 7162 € | 7541 € | 1 |
| 2024 | — | 6253 € | 6603 € | 1 |
| 2023 | — | 9563 € | 10 431 € | 1 |
| 2022 | — | 8865 € | 9647 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €4k | 793 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | 847 € |
| Töötajaid 2023 | 6 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded14.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.09.2023
Muutmiskanne
M 20060210 / 8 · Olek: Jõustunud
07.09.2023
Muutmiskanne
M 20060210 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.08.2023
Muutmiskanne
M 20060210 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2023
Muutmiskanne
M 20060210 / 6 · Olek: Jõustunud
08.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
08.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
M 20060210 / 5 · Olek: Jõustunud
29.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.07.2020
Muutmiskanne
M 20060210 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
M 20060210 / 3 · Olek: Jõustunud
30.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.05.2016
Muutmiskanne
M 20060210 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.2016
Muutmiskanne
M 20060210 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.05.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
16.05.2012
Esmakanne
M 20060210 · Olek: Jõustunud
10.05.2012
Esmakanne
M 20060210 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Üllar MaldJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Ranek KoniJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet