Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2014Äriregister
- Aadress
- Lõõtsa tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56812428Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 94993 — Noorte- ja lasteühendused ning noorte ja laste heaolu edendavad ühendusedÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 97 075 € | 219 414 € | €318k | 23 | 30.04.2026 |
| 2024 | — | 5827 € | 122 339 € | €254k | 27 | 30.04.2026 |
| 2023 | — | 55 191 € | 116 512 € | €262k | 27 | 26.06.2024 |
| 2022 | — | 21 256 € | 61 321 € | €274k | 25 | 27.06.2023 |
| 2021 | — | 19 724 € | 40 065 € | €418k | 22 | 28.06.2022 |
| 2020 | — | −8979 € | 20 341 € | €377k | 19 | 09.03.2021 |
| 2019 | — | 31 393 € | 29 320 € | €310k | 17 | 22.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 74 954 € | 79 950 € | 56 |
| 2025 | — | 339 953 € | 361 934 € | 60 |
| 2024 | — | 346 364 € | 369 030 € | 73 |
| 2023 | — | 342 195 € | 365 289 € | 68 |
| 2022 | — | 257 001 € | 274 883 € | 65 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €75k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €80k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 56 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €96k | €90k | €88k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €102k | €96k | €94k | €70k |
| Töötajaid 2025 | 72 | 69 | 57 | 60 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €88k | €89k | €83k | €86k |
| Tööjõumaksud 2024 | €94k | €94k | €89k | €92k |
| Töötajaid 2024 | 70 | 68 | 74 | 73 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €81k | €89k | €84k | €88k |
| Tööjõumaksud 2023 | €87k | €94k | €90k | €94k |
| Töötajaid 2023 | 67 | 66 | 65 | 68 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €55k | €67k | €64k | €72k |
| Tööjõumaksud 2022 | €58k | €71k | €68k | €77k |
| Töötajaid 2022 | 61 | 61 | 61 | 65 |
Toetused (1 · €1.3m)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ESF+)European Social Fund Plus2024
1 323 000 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded04.05.2026
Muutmiskanne
M 10201774 / 6 · Olek: Jõustunud
04.05.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.02.2023
Muutmiskanne
M 10201774 / 5 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.08.2021
Muutmiskanne
M 10201774 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
09.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.12.2017
Muutmiskanne
M 10201774 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.09.2016
Muutmiskanne
M 10201774 / 2 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.10.2014
Esmakanne
M 10201774 · Olek: Jõustunud
30.10.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Keit FomotškinJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Tauri SinilaanJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte