Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2020Äriregister
- Aadress
- F. R. Faehlmanni tn 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10125 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- fab.cityÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 94999 — Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102339491MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 9 h tagasiFF
Fab FoundationVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 23.07.2019
Asutaja
KK
Kataloonia Körgema Arhitektuuri InstituutVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 23.07.2019
Asutaja
SP
Stichting Peer to Peer AlternativesVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 23.07.2019
Asutaja
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 18 h tagasi fab.city5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
CDN
Cloudflare
Analüütika
Google Analytics
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2020–2024
€-49kviimane
€200k0 €€-200k
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −48 934 € | 74 038 € | €344k | 3 | 04.06.2025 |
| 2023AUD | — | 26 846 € | 122 972 € | €683k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | — | −107 600 € | 96 126 € | €221k | 2 | 14.07.2023 |
| 2021AUD | — | 117 411 € | 203 726 € | €213k | 1 | 03.03.2022 |
| 2020AUD | — | 86 315 € | 86 315 € | €87k | 0 | 23.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 667 € | 28 119 € | 12 574 € | 1 |
| 2025 | 415 861 € | 121 789 € | 50 125 € | 1 |
| 2024 | 493 324 € | 124 057 € | 60 643 € | 1 |
| 2023 | 450 629 € | 130 270 € | 77 283 € | 3 |
| 2022 | 156 345 € | 87 098 € | 64 858 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €82k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €114k | €113k | €103k | €86k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €29k | €38k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €12k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €132k | €126k | €144k | €91k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €29k | €38k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €15k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €110k | €157k | €51k | €132k |
| Riigimaksud 2023 | €31k | €43k | €28k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €18k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €9k | €13k | €27k | €107k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €17k | €20k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €15k | €15k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded08.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.04.2026
Muutmiskanne
S 50133971 / 7 · Olek: Jõustunud
05.07.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / M9 · Olek: Jõustunud
03.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.07.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
09.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.05.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / 5 · Olek: Jõustunud
26.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.04.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / 4 · Olek: Jõustunud
05.04.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / M8 · Olek: Jõustunud
21.03.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.03.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / 3 · Olek: Jõustunud
07.02.2024
Muutmiskanne
S 50133971 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.02.2023
Muutmiskanne
S 50133971 / 2 · Olek: Jõustunud
08.06.2022
Muutmiskanne
S 50133971 / M5 · Olek: Jõustunud
27.05.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
S 50133971 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.04.2021
Muutmiskanne
S 50133971 / M3 · Olek: Jõustunud
20.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
20.01.2020
Esmakanne
S 50133971 · Olek: Jõustunud
20.12.2019
Esmakanne
S 50133971 / M2 · Olek: Jõustunud
26.11.2019
Esmakanne
S 50133971 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Lauri LõugasJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet