Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.02.1997Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 8, Riisipere alevik, Saue vald, 76202 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6790220Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16241 — Puittaara ja puitaluste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100428663MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 7988,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiOsaühing Nissi Puit on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€665kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€11kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 664 671 € | 10 864 € | 427 957 € | €538k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 799 830 € | 15 967 € | 417 093 € | €442k | 7 | 29.06.2024 |
| 2022 | 914 703 € | 6484 € | 401 126 € | €481k | 6 | 01.07.2023 |
| 2021 | 739 685 € | 22 526 € | 394 642 € | €515k | 6 | 30.06.2022 |
| 2020 | 573 151 € | 50 227 € | 372 116 € | €446k | 7 | 28.06.2021 |
| 2019 | 630 910 € | 23 822 € | 321 889 € | €369k | 8 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 129 927 € | 17 623 € | 6307 € | 6 |
| 2025 | 727 599 € | 91 091 € | 37 377 € | 6 |
| 2024 | 663 074 € | 84 154 € | 39 079 € | 8 |
| 2023 | 863 479 € | 76 710 € | 42 040 € | 8 |
| 2022 | 931 424 € | 61 550 € | 33 906 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €130k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €146k | €215k | €172k | €194k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €25k | €17k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €12k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €140k | €168k | €171k | €184k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €17k | €22k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €12k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €251k | €236k | €195k | €182k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €19k | €19k | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €11k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2022 | €182k | €272k | €244k | €233k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €19k | €13k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €9k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 9 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 10 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 7 · Olek: Jõustunud
30.12.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
30.12.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10005828 / 6 · Olek: Jõustunud
14.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 5 · Olek: Jõustunud
11.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10005828 / M3 · Olek: Jõustunud
31.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10005828 / 4 · Olek: Jõustunud
03.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10005828 / M2 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 5828 / 3 · Olek: Jõustunud
18.12.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.12.2003
Muutmiskanne
Ä 5828 / 2 · Olek: Jõustunud
18.02.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Lembit KedelaukJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet