Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.10.1996Äriregister
- Aadress
- Piiri põik 4, Viljandi linn, 71020 Viljandi maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.hermseal.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5521692Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 20301 — Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100221909MTA · käibemaksukohustuslane
- Aktsiakapital
- 319 500,00 ۀriregister
- LEI
- 984500DEYAC2D3BFFE93 · väljastatud 11.03.2024GLEIF
Juhtorgan (3)
Äriregister · 4 h tagasiBE
Barbro EnnetVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · nõukogu liige alates 02.01.2006
Nõukogu liige
CE
Camilla EnnetVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · nõukogu liige alates 02.01.2006
Nõukogu liige
PE
Peter EnnetVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · nõukogu liige alates 02.01.2006
Nõukogu liige
Aktsionärid
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiMuud isikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · aktsiaraamatu pidaja alates 28.09.2017
Aktsiaraamatu pidaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 951 941 € | 147 880 € | 2 862 522 € | €3.0m | 13 | 30.05.2025 |
| 2023AUD | 1 020 690 € | 341 194 € | 2 714 642 € | €2.8m | 13 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 509 824 € | 25 489 € | 2 373 448 € | €2.4m | 13 | 26.06.2023 |
| 2021 | 1 419 427 € | 7905 € | 2 347 959 € | €2.4m | 16 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 522 787 € | 326 352 € | 2 340 054 € | €2.4m | 15 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 1 174 912 € | 108 890 € | 2 013 702 € | €2.0m | 15 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 106 567 € | 19 736 € | 17 619 € | 10 |
| 2025 | 1 127 417 € | 90 000 € | 82 128 € | 9 |
| 2024 | 1 080 085 € | 115 750 € | 103 967 € | 12 |
| 2023 | 1 201 053 € | 92 124 € | 58 772 € | 10 |
| 2022 | 1 852 600 € | 146 079 € | 90 654 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €107k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €134k | €363k | €346k | €285k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €19k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €20k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 11 | 12 | 9 |
| Käive 2024 | €28k | €320k | €484k | €248k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €20k | €29k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €46k | €19k | €18k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 17 | 16 | 12 |
| Käive 2023 | €28k | €457k | €482k | €234k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €22k | €36k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €11k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 12 | 13 | 10 |
| Käive 2022 | €124k | €697k | €631k | €400k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €25k | €58k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €17k | €23k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 15 | 15 | 7 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded07.03.2026
Muutmiskanne
Ä 20033237 / 8 · Olek: Jõustunud
07.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20033237 / 7 · Olek: Jõustunud
26.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20033237 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20033237 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 20033237 / 4 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20033237 / 3 · Olek: Jõustunud
12.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2008
Muutmiskanne
Ä 33237 / 2 · Olek: Jõustunud
27.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 33237 / M1 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33237 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 1348 / 6 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 6
07.10.2004
Muutmiskanne
Ä 1348 / 5 · Olek: Jõustunud
07.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.09.2004
Muutmiskanne
Ä 1348 / M2 · Olek: Jõustunud
22.10.2002
Märkus
Ä 1348 / 4 · Olek: Jõustunud
22.10.2002
Märkus
Kanne nr 4
29.06.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
26.09.1997
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
28.10.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 70 ettevõttes.
Roland KaurovAudiitor · 69 muud ettevõtet
aktsiaselts ERAPUIT
Audiitor
aktsiaselts Estiko Grupp
Audiitor
Aktsiaselts HEAKORRASTUS
Audiitor
Aktsiaselts Hermholz-Nord
Audiitor
Aktsiaselts JÄRVAK
Audiitor
aktsiaselts Mobec
Audiitor
Aktsiaselts Odium
Audiitor
aktsiaselts PALOMA PAPP
Audiitor
Aktsiaselts Peipsi Kalamees
Audiitor
aktsiaselts Pärnu REV
Audiitor
aktsiaselts RONDAM
Audiitor
aktsiaselts SELKO SECURITY
Audiitor
Aktsiaselts TTP
Audiitor
Aktsiaselts White Beach Development
Audiitor
Apteekide Infotehnoloogia OÜ
Audiitor
Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ
Audiitor
Arkaadia Puhastuse OÜ
Audiitor
AS Irest Ehitus
Audiitor
AS Iv TarCo
Audiitor
AS Kuldlõvi
Audiitor
AS PANAVIATIC Maintenance
Audiitor
AS Wasa
Audiitor
Balti Logistika AS
Audiitor
Bestmarki Suurköökide Aktsiaselts
Audiitor
… ja veel 45 ettevõtet
Omanikukonto: TÕNIS ENNETAktsionär 100% · 1 muu ettevõte