Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.12.1996Äriregister
- Aadress
- Künnapuu tn 92ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6090336Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100649235MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 330 € | 485 € | 29 619 € | €288k | 0 | 30.07.2025 |
| 2023 | 17 417 € | 2037 € | 29 135 € | €287k | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 18 485 € | 17 809 € | 27 098 € | €285k | 0 | 24.11.2023 |
| 2021 | 24 380 € | −428 € | 9289 € | €317k | 0 | 31.10.2023 |
| 2020 | 15 932 € | −166 € | 9717 € | €308k | 0 | 26.07.2021 |
| 2019 | 12 984 € | −2 € | 9883 € | €354k | 0 | 26.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4485 € | 857 € | 0 € | — |
| 2025 | 21 172 € | 2686 € | 45 € | — |
| 2024 | 17 385 € | 2551 € | 540 € | — |
| 2023 | 17 539 € | 2623 € | 540 € | — |
| 2022 | 18 205 € | 2531 € | 540 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 857 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €5k | €4k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 393 € | 466 € | 420 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 45 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | 428 € | 759 € | 627 € | 737 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 135 € | 135 € | 135 € | 135 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Riigimaksud 2023 | 911 € | 493 € | 500 € | 719 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 135 € | 135 € | 135 € | 135 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | 734 € | 556 € | 656 € | 585 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 135 € | 135 € | 135 € | 135 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiKinnistud (2 · 4695 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiAkinta, Tammneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89001:003:0354#5425102
2392 m²
Kinnistusraamatust →Pällu tee 6, Tammneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%89001:001:0645#9016050
2303 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (18)
Äriregister kanded08.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006997 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10006997 / 8 · Olek: Jõustunud
22.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006997 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006997 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 13 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10006997 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10006997 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10006997 / 5 · Olek: Jõustunud
25.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006997 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10006997 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6997 / 4 · Olek: Jõustunud
19.10.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
27.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
03.12.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Vello SallaJuhatuse liige, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Jaanus SallaJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet