Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.1996Äriregister
- Aadress
- Lõõtsa tn 8aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.empai.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6604676Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100083710MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (21)
Äriregister · 9 h tagasiNäita kõiki (21)
Tegelikud kasusaajad (18)
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiOÜ EMP A&I on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 7 h tagasi empai.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 783 514 € | 616 € | 63 375 € | €145k | 8 | 11.06.2025 |
| 2023 | 920 200 € | 7602 € | 62 759 € | €176k | 8 | 27.06.2024 |
| 2022 | 657 365 € | 7486 € | 55 157 € | €130k | 8 | 29.06.2023 |
| 2021 | 653 297 € | 6684 € | 47 671 € | €161k | 8 | 04.07.2022 |
| 2020 | 385 723 € | 9662 € | 40 987 € | €124k | 7 | 01.07.2021 |
| 2019 | 336 431 € | 314 € | 31 325 € | €164k | 7 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 82 616 € | 34 722 € | 26 285 € | 7 |
| 2025 | 634 174 € | 191 325 € | 117 607 € | 7 |
| 2024 | 816 448 € | 180 815 € | 103 661 € | 8 |
| 2023 | 908 045 € | 151 763 € | 95 633 € | 8 |
| 2022 | 689 941 € | 137 825 € | 86 130 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €83k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €175k | €142k | €119k | €199k |
| Riigimaksud 2025 | €45k | €44k | €46k | €56k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €28k | €32k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €187k | €232k | €199k | €198k |
| Riigimaksud 2024 | €42k | €53k | €41k | €44k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €25k | €26k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €165k | €270k | €289k | €184k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €48k | €43k | €36k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €23k | €28k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €192k | €167k | €164k | €166k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €31k | €40k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €20k | €24k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 8 | 8 |
Kommertspandid (1 · €26k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
26 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 20.11.2017 · kehtiv
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiRiigihanked (7 · €539k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 11.09.2023 | Ääsmäe Põhikooli spordihoone projekteerimine | Saue Vallavalitsus | 104 950 € |
| 14.11.2022 | Kuressaares Tallinna 10 hoone rekonstrueerimise projekteerimistööd | Saaremaa Vallavalitsus | 84 900 € |
| 19.01.2023 | Martna koolihoone rekonstrueerimise projekti koostamine | Lääne-Nigula Vallavalitsus | 34 500 € |
| 14.11.2022 | Kuressaares Tallinna 10 hoone rekonstrueerimise projekteerimistööd | Saaremaa Vallavalitsus | 84 900 € |
| 01.04.2021 | Kaitseliidu Pärnumaa maleva staabi- ja tagalakeskuse projekteerimine | Kaitseliit | 166 000 € |
Näita ülejäänud (2)
| 13.07.2020 | Kaitseliidu Utsali lasketiiru rekonstrueerimise ehitusprojekti tellimine | Kaitseliit | 19 100 € |
| 29.06.2020 | Ääsmäe Põhikooli rekonstrueerimisprojekti koostamine | Saue Vallavalitsus | 44 950 € |
Ajalugu (38)
Äriregister kanded13.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 18
13.04.2026
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 19 · Olek: Jõustunud
09.04.2026
Korraldav määrus
Ä 10007454 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 17
02.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 18 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 33 sündmust
02.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 16
02.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 17 · Olek: Jõustunud
05.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 15
05.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 16 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 15 · Olek: Jõustunud
02.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
02.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 14 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 13 · Olek: Jõustunud
20.11.2017
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
20.11.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 10007454 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 11 · Olek: Jõustunud
03.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
03.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10007454 / 10 · Olek: Jõustunud
06.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.05.2015
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 9 · Olek: Jõustunud
05.05.2015
Muutmiskanne
Ä 10007454 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 8 · Olek: Jõustunud
11.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10007454 / M3 · Olek: Jõustunud
26.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10007454 / 7 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 7454 / 6 · Olek: Jõustunud
06.05.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.05.2004
Muutmiskanne
Ä 7454 / 5 · Olek: Jõustunud
28.04.2004
Muutmiskanne
Ä 7454 / M2 · Olek: Jõustunud
22.01.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
28.06.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 3
06.06.1997
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
05.11.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 36 ettevõttes.
Tarvo TreiJuhatuse liige, Osanik 44%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Aime TreiOsanik 19% · 1 muu ettevõte
Aavo HaavasaluOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Vilve KotkasOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Madis LaugamõtsOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Eve MeusOsanik 1%, Tegelik kasusaaja, Prokurist · 1 muu ettevõte
Krista MoondusOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Svetlana NormanOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Mare PaveltsOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Ants PertOsanik 0%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Margit RütkinenOsanik 9%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Siiri TreiOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Ene UustalOsanik 5%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Olev-Pear MoorlatOsanik 0% · 2 muud ettevõtet
Sven-Erik MoorlatOsanik 0% · 4 muud ettevõtet
Eneken MoorlatOsanik 0% · 3 muud ettevõtet
Aime TreiTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Elna-Mall MoorlatTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Hillar PaulsTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Indrek TammeaidTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Vello VäljakoTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte