Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.08.2006Äriregister
- Aadress
- Humala tn 20, Haabersti linnaosa, Tallinn, 10617 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 7120075 · +372 53584324Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101162588MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 25490013RBJN0BET3K66 · väljastatud 16.01.2018GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 13 h tagasiOsaühing I.T. Invest on osanik või juhtorganis veel 6 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€42kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€18kviimane
€500k€225k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41 650 € | 18 389 € | 641 278 € | €644k | 0 | 16.05.2025 |
| 2023 | 0 € | −22 964 € | 622 889 € | €625k | 0 | 11.04.2024 |
| 2022 | 0 € | −901 € | 645 853 € | €648k | 0 | 24.04.2023 |
| 2021 | 0 € | −7234 € | 646 754 € | €649k | 0 | 12.04.2022 |
| 2020 | 0 € | 247 976 € | 653 988 € | €656k | 0 | 04.05.2021 |
| 2019 | 160 € | 230 862 € | 406 012 € | €409k | 0 | 05.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 41 650 € | 6481 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | — | — | — |
| 2022 | 0 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €9k | €22k | €11k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €5k | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 9 · Olek: Jõustunud
09.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.08.2023
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 8 · Olek: Jõustunud
19.06.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
19.06.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10100755 / 7 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10100755 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.06.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10100755 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.03.2018
Korraldav määrus
Ä 10100755 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 5 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 4 · Olek: Jõustunud
21.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10100755 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 100755 / 2 · Olek: Jõustunud
03.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
03.08.2006
Esmakanne
Ä 100755 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek TammeaidJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet