Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.12.1996Äriregister
- Aadress
- Vahtra, Vanamõisa küla, Saaremaa vald, 94130 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 4536259 · +372 5033151Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100236431MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3196,00 ۀriregister
- LEI
- 9845003D3AB0D00DCD87 · lapsed · väljastatud 11.10.2021 · uuendamine hilinenud 1310 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€368kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€171kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 367 683 € | 171 496 € | 795 659 € | €820k | 2 | 20.06.2025 |
| 2023 | 333 127 € | 72 752 € | 624 163 € | €642k | 2 | 18.06.2024 |
| 2022 | 354 073 € | 104 522 € | 551 411 € | €564k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 330 265 € | 80 288 € | 446 889 € | €478k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 248 234 € | 69 581 € | 366 601 € | €446k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 284 708 € | 97 552 € | 297 020 € | €416k | 2 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 81 087 € | 0 € | 4139 € | 2 |
| 2025 | 385 145 € | 53 542 € | 14 579 € | 2 |
| 2024 | 420 226 € | 57 100 € | 8991 € | 1 |
| 2023 | 380 590 € | 16 519 € | 7750 € | 1 |
| 2022 | 372 335 € | 42 152 € | 6500 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €81k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €90k | €121k | €92k | €83k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €14k | €15k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €63k | €134k | €84k | €138k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €18k | €11k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €65k | €116k | €121k | €78k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | 0 € | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €51k | €96k | €125k | €100k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €11k | €16k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiToetused (1 · €60k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaAjalugu (23)
Äriregister kanded07.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.10.2024
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 10 · Olek: Jõustunud
02.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
02.07.2019
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30001847 / 6 · Olek: Jõustunud
28.12.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 5
28.12.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 30001847 / 5 · Olek: Jõustunud
07.10.2010
Muutmiskanne
Ä 30001847 / M2 · Olek: Jõustunud
02.09.2010
Muutmiskanne
Ä 30001847 / M1 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1847 / 4 · Olek: Jõustunud
16.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.05.2006
Muutmiskanne
Ä 1847 / 3 · Olek: Jõustunud
22.10.2002
Märkus
Kanne nr 2
22.10.2002
Märkus
Ä 1847 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Meelis VahterJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet