Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.1996Äriregister
- Aadress
- Riia mnt 110b, Pärnu linn, Pärnu linn, 80012 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5066513Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 5611 — RestoranitegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100092617MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€656kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 655 779 € | 1196 € | 21 480 € | €90k | 14 | 04.08.2025 |
| 2023AUD | 645 282 € | 35 726 € | 50 284 € | €108k | 14 | 25.07.2024 |
| 2022AUD | 534 433 € | 3760 € | 14 558 € | €81k | 10 | 07.09.2023 |
| 2021 | 391 473 € | 56 € | 10 798 € | €79k | 10 | 16.12.2022 |
| 2020 | 423 802 € | 5242 € | 30 743 € | €82k | 10 | 07.11.2021 |
| 2019 | 534 854 € | 13 341 € | 41 453 € | €96k | 16 | 13.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 890 € | 12 440 € | 5888 € | — |
| 2025 | 397 872 € | 99 055 € | 66 856 € | 1 |
| 2024 | 653 510 € | 148 867 € | 73 866 € | 3 |
| 2023 | 637 394 € | 123 560 € | 68 327 € | 3 |
| 2022 | 518 609 € | 104 662 € | 64 265 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €130k | €174k | €79k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €31k | €36k | €23k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €21k | €16k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 1 | — | — |
| Käive 2024 | €120k | €157k | €210k | €167k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €37k | €38k | €52k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €17k | €22k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 5 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €120k | €164k | €204k | €149k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €30k | €38k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €17k | €19k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 6 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €70k | €130k | €185k | €134k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €25k | €34k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €14k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 4 |
Tegevusload (2)
MTR · 52 min tagasiToetused (1 · €18k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
17 549 €
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 11.05.2026Maksuvõlg kasvas+1973 € (kokku 1973 €)
- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba2×ava ›
- Majandustegevusteade · Kaubandus · KTO003080
- Majandustegevusteade · Kaubandus · KTO020511
- 11.02.2026Astus juhatusse
- 11.02.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30001764 / 10 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 10 · kanne
2025
- 13.10.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 30001764 / 9 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 9 · kanne
- 04.08.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 655 779 €
- 07.07.2025Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamataÄ 30001764 / M11 · Olek: Puudused kõrvaldatud
2024
- 25.07.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 645 282 €
- 07.07.2024Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamataÄ 30001764 / M10 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vello TaremJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte