Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.12.1996Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 386/2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6721149Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 77321 — Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrentÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100313095MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiosaühing NORE EHITUS on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 100 978 € | −26 767 € | 199 425 € | €348k | 0 | 19.06.2025 |
| 2023 | 144 509 € | 44 688 € | 226 192 € | €409k | 0 | 19.06.2024 |
| 2022 | 145 917 € | 22 846 € | 181 503 € | €324k | 0 | 14.06.2023 |
| 2021 | 130 350 € | 5552 € | 158 660 € | €356k | 0 | 29.06.2022 |
| 2020 | 138 248 € | 22 176 € | 153 106 € | €288k | 0 | 21.06.2021 |
| 2019 | 152 023 € | 19 594 € | 130 930 € | €297k | 0 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 41 371 € | 2377 € | 0 € | — |
| 2025 | 150 029 € | 14 134 € | 0 € | — |
| 2024 | 155 008 € | 25 648 € | 0 € | — |
| 2023 | 145 127 € | 15 109 € | 0 € | — |
| 2022 | 194 422 € | 20 402 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €41k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €38k | €60k | €36k | €17k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €8k | 0 € | 818 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €59k | €54k | €24k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €9k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €63k | €21k | €43k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €2k | €7k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €71k | €52k | €58k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | €7k | 55 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
04.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 13 · Olek: Jõustunud
04.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
13.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 12 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
13.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 9 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
12.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 8 · Olek: Jõustunud
12.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10008384 / 7 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 8384 / 6 · Olek: Jõustunud
25.01.2007
Muutmiskanne
Ä 8384 / 5 · Olek: Jõustunud
25.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.01.2007
Muutmiskanne
Ä 8384 / M4 · Olek: Jõustunud
18.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8384 / M3 · Olek: Jõustunud
24.08.2006
Muutmiskanne
Ä 8384 / 4 · Olek: Jõustunud
24.08.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 8384 / 3 · Olek: Jõustunud
06.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
28.11.1997
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
30.12.1996
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Mati PõldroosJuhatuse liige, Osanik 46%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Marko PõldroosJuhatuse liige, Osanik 5%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet