Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.03.1997Äriregister
- Aadress
- Koeru tee 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.jja.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 3863172 · +372 5061606Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100383245MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (17)
Äriregister · 4 h tagasiNäita kõiki (17)
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi jja.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 540 253 € | 24 430 € | 473 399 € | €1.1m | 7 | 21.05.2025 |
| 2023AUD | 2 245 718 € | 32 776 € | 448 969 € | €1.0m | 9 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 1 923 509 € | 13 628 € | 416 193 € | €1.1m | 9 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 531 300 € | 12 392 € | 402 565 € | €964k | 9 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 474 851 € | 60 641 € | 390 173 € | €778k | 7 | 29.06.2021 |
| 2019 | 1 034 113 € | 15 484 € | 329 532 € | €737k | 7 | 19.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 353 255 € | 33 655 € | 18 369 € | 8 |
| 2025 | 2 045 511 € | 170 224 € | 84 735 € | 8 |
| 2024 | 2 587 581 € | 166 364 € | 79 641 € | 7 |
| 2023 | 2 203 709 € | 142 229 € | 84 505 € | 9 |
| 2022 | 1 965 235 € | 148 233 € | 81 708 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €353k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €315k | €531k | €618k | €581k |
| Riigimaksud 2025 | €32k | €40k | €51k | €48k |
| Tööjõumaksud 2025 | €20k | €20k | €22k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2024 | €423k | €665k | €898k | €601k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €32k | €58k | €43k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €19k | €19k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 9 | 9 | 7 |
| Käive 2023 | €317k | €742k | €611k | €534k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €59k | €53k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €27k | €23k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €290k | €472k | €579k | €625k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €48k | €36k | €48k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €19k | €22k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 10 | 9 |
Tegevusload (12)
Majandustegevuse register · 3 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076330alates 23.05.2024 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK070046alates 02.01.2023 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064077alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064078alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064079alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064080alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064081alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064082alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064083alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK064075alates 19.04.2022 – 18.04.2032
Toetused (1 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
6810 €
Ajalugu (27)
Äriregister kanded30.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30027396 / M2 · Olek: Jõustunud
09.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
09.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 10 · Olek: Jõustunud
18.08.2025
Muutmiskanne
Ä 30027396 / M1 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 22 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 9 · Olek: Jõustunud
04.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.11.2020
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 8 · Olek: Jõustunud
28.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.06.2019
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 4 · Olek: Jõustunud
19.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.08.2011
Muutmiskanne
Ä 30027396 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27396 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 9212 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27396 · Olek: Kinnitatud
17.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
17.05.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 9212 / 2 · Olek: Jõustunud
26.03.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 20 ettevõttes.
Ago LuntsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 52%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Alari LuntsJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Heldur PajuAsutaja · 2 muud ettevõtet
Apa BergmannOsanik 9% · 1 muu ettevõte
Mikk KallakmaaOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Uno PaisnikOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Valdo PediusOsanik 2% · 2 muud ettevõtet
Urmas RoosOsanik 6% · 1 muu ettevõte
Rita HolmOsanik 1% · 2 muud ettevõtet
Kristjan HolmOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Enna RõõmusaarOsanik 2% · 1 muu ettevõte
Ruve RõõmusaarOsanik 2% · 1 muu ettevõte
Heili SeireOsanik 1% · 1 muu ettevõte
Kalmer TalkisOsanik 5% · 1 muu ettevõte