10196872RegistrisOsaühing

Osaühing DEMARLE INVEST

Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 28. veebruar 1997. Põhitegevuskoht Rakvere linn, Lääne-Viru maakond.

Rakvere linn, Lääne-Viru maakondEMTAK 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus29+ aastat
Värskendatud 8 h tagasi
Käive 2026
€22k
▲ 45% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2026
Tasutud maksud
31 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 8 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
28.02.1997Äriregister
Aadress
Malmi tn 12, Rakvere linn, 44311 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 55689580Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
Osakapital
2560,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 8 h tagasi
MN
Sünniaeg 1968 · 58 a · juhatuse liige alates 28.02.1997
Juhatuse liige

Osanikud (2)

Äriregister · 8 h tagasi
MN
Sünniaeg 1968 · 58 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 88% · €2k
AV
Sünniaeg 1967 · 59 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 13% · 320 €

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 8 h tagasi
MN
Sünniaeg 1968 · 58 a · tegelik kasusaaja alates 15.09.2020
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€22kviimane
€50k€25k0
2019: €16k2020: €16k2021: €13k2022: €18k2023: €15k2024: €22k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€7kviimane
€50k€23k€-5k
2019: €4k2020: €6k2021: €23k2022: €6k2023: €-3k2024: €7k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202421 742 €7229 €78 113 €€78k027.06.2025
202315 017 €−3061 €51 174 €€51k017.07.2024
202217 519 €5748 €65 731 €€67k029.05.2023
202113 062 €23 083 €59 983 €€60k029.06.2022
202016 480 €5673 €36 901 €€37k029.06.2021
201915 658 €4091 €31 228 €€31k015.09.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
202631 €0 €
202531 €0 €
202419 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 202631 €
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025
Riigimaksud 202531 €
Tööjõumaksud 20250 €
Töötajaid 2025
Käive 2024
Riigimaksud 20240 €19 €
Tööjõumaksud 20240 €0 €
Töötajaid 2024

Kinnistud (6 · 1,81 ha)

e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasi
Sõpruse tn 6, Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%90002:002:0560#1638231
Tartu mnt 13, Pajusti alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandÄrimaa 65% Elamumaa 35%90001:002:0094#3718450
Tartu mnt 13, Pajusti alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandÄrimaa 65% Elamumaa 35%90001:002:0094#3718950
Põllu tn 4, Sõmeru alevik, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%77003:001:0075#3539631
Põllu tn 4, Sõmeru alevik, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%77003:001:0075#3540031
Näita ülejäänud (1)
Põllu tn 4, Sõmeru alevik, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%77003:001:0075#3540631

Ajalugu (15)

Äriregister kanded
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40002218 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40002218 / 8 · Olek: Jõustunud
15.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
15.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40002218 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
20.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40002218 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40002218 / 5 · Olek: Jõustunud
06.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.02.2012
Muutmiskanne
Ä 40002218 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 2218 / 3 · Olek: Jõustunud
28.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
28.02.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Marika NottaJuhatuse liige, Osanik 88%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte