Üldandmed
Äriregister · 32 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.07.1997Äriregister
- Aadress
- Veldi tee 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.inkwell.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56471868Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 27401 — Valgustusseadmete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100436118MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 32 min tagasiOsanikud
Äriregister · 32 min tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi inkwell.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 562 324 € | −81 686 € | 160 359 € | €607k | 17 | 16.06.2025 |
| 2023 | 1 115 112 € | −39 112 € | 242 045 € | €523k | 12 | 04.07.2024 |
| 2022 | 2 006 844 € | 120 034 € | 281 157 € | €519k | 15 | 04.07.2023 |
| 2021 | 1 526 176 € | 121 513 € | 161 123 € | €349k | 17 | 29.06.2022 |
| 2020 | 462 160 € | 18 233 € | 39 610 € | €187k | 9 | 19.07.2021 |
| 2019 | 326 742 € | 8361 € | 21 377 € | €106k | 4 | 06.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 492 061 € | 68 719 € | 73 678 € | 20 |
| 2025 | 2 048 743 € | 298 120 € | 314 084 € | 20 |
| 2024 | 1 616 800 € | 222 375 € | 225 608 € | 20 |
| 2023 | 1 204 154 € | 221 052 € | 229 835 € | 14 |
| 2022 | 2 011 108 € | 225 762 € | 236 926 € | 17 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €492k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €69k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €74k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 20 | — | — | — |
| Käive 2025 | €430k | €578k | €533k | €508k |
| Riigimaksud 2025 | €68k | €72k | €79k | €80k |
| Tööjõumaksud 2025 | €72k | €76k | €82k | €84k |
| Töötajaid 2025 | 19 | 20 | 19 | 20 |
| Käive 2024 | €304k | €506k | €376k | €431k |
| Riigimaksud 2024 | €51k | €60k | €39k | €72k |
| Tööjõumaksud 2024 | €53k | €60k | €36k | €76k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 16 | 19 | 20 |
| Käive 2023 | €372k | €268k | €243k | €321k |
| Riigimaksud 2023 | €75k | €48k | €49k | €49k |
| Tööjõumaksud 2023 | €78k | €51k | €51k | €51k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 13 | 12 | 14 |
| Käive 2022 | €477k | €581k | €405k | €549k |
| Riigimaksud 2022 | €49k | €55k | €61k | €61k |
| Tööjõumaksud 2022 | €52k | €58k | €62k | €64k |
| Töötajaid 2022 | 18 | 19 | 18 | 17 |
Kommertspandid (1 · €52k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
52 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 07.12.2023 · kehtiv
Ajalugu (23)
Äriregister kanded17.06.2025
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 12 · Olek: Jõustunud
17.06.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
14.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 11 · Olek: Jõustunud
14.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.12.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 10014664 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
07.12.2023
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 8 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 7 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 6 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 5 · Olek: Jõustunud
04.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 4 · Olek: Jõustunud
06.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 3 · Olek: Jõustunud
29.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10014664 / 2 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.07.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1