Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.1997Äriregister
- Aadress
- Sakala tn 18, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10141 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.ismusic.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6612440 · +372 6612288Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47691 — Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100139868MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 74 138,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 3 päeva tagasi ismusic.ee57 aktiivset tehnoloogiat 15 grupis
Vidinad12JavaScript-teegid11Robots10Programmikeel4RSS / vood3Mobiilitehnoloogiad3Veebiserver2E-postiserver2SSL-sertifikaat2Shop2Hosting2Sisuhaldus (CMS)1Maksesüsteem1Raamistikud1Lingitud teenused1
Kategooriate jaotus
Vidinad (12)
UX/UI Design Tool · Fonts · WordPress Plugins · Page Builder · Website Builder Plugins · Low-Code/No-Code Platform · Data Collection · Web Performance Monitoring · Digital Experience Optimization · Page Builder Addons · eCommerce · Content Modification · Product Content Management · Shopping Experience
JavaScript-teegid (11)
JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Compatibility · Browser Feature Detection · Slider · UI · Mobile Development · Scrolling Utility · UI Component Library · Responsive Design Utility · jQuery Plugin · Resource Loader · Lazy Loading · Performance Optimization · Gesture Recognition · Module System · Module Loader · JavaScript Enhancements
Robots (10)
AI Bot
Programmikeel (4)
—
RSS / vood (3)
—
Mobiilitehnoloogiad (3)
—
Veebiserver (2)
—
E-postiserver (2)
Secure Email · DMARC
SSL-sertifikaat (2)
Root Authority
Shop (2)
Non Platform · Plugin / Module
Hosting (2)
Server Location
Sisuhaldus (CMS) (1)
Open Source · Blog · Simple Website Builder · Community CMS · eCommerce Enabled
Maksesüsteem (1)
Currency
Raamistikud (1)
—
Lingitud teenused (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€771kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-49kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 771 308 € | −49 412 € | 262 773 € | €508k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 884 459 € | 4412 € | 333 690 € | €567k | 7 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 395 369 € | 133 080 € | 329 278 € | €580k | 7 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 233 980 € | 71 074 € | 196 198 € | €421k | 8 | 10.06.2022 |
| 2020AUD | 1 227 501 € | 58 957 € | 205 124 € | €480k | 9 | 28.06.2021 |
| 2019AUD | 1 222 667 € | 43 544 € | 206 167 € | €484k | 11 | 02.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 166 950 € | 33 731 € | 8374 € | 5 |
| 2025 | 926 275 € | 145 383 € | 39 737 € | 5 |
| 2024 | 1 204 271 € | 189 057 € | 49 446 € | 5 |
| 2023 | 1 378 568 € | 198 888 € | 52 824 € | 7 |
| 2022 | 2 407 092 € | 305 135 € | 58 353 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €167k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €353k | €173k | €159k | €242k |
| Riigimaksud 2025 | €51k | €25k | €31k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €405k | €207k | €247k | €346k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €38k | €55k | €47k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €13k | €13k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €398k | €308k | €296k | €377k |
| Riigimaksud 2023 | €62k | €38k | €38k | €61k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €489k | €406k | €1.1m | €416k |
| Riigimaksud 2022 | €68k | €56k | €142k | €39k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €13k | €19k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 7 | 7 |
Kommertspandid (2 · €90k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
1 300 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 16.12.1997 · kehtiv
#2Kehtiv
90 413,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 31.05.2016 · kehtiv
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiToetused (1 · €17k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
16 662 €
Riigihanked (14 · €1.0m)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.12.2023 | Heino Elleri Muusikakool | 76 255 € | |
| 29.07.2022 | Heino Elleri Muusikakool | 8090 € | |
| 20.01.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 436 600 € | |
| 15.10.2021 | Valga Vallavalitsus | 63 250 € | |
| 20.10.2021 | Heino Elleri Muusikakool | 29 080 € |
Näita ülejäänud (9)
| 19.10.2021 | Viimsi Vallavalitsus | 26 335 € | |
| 30.09.2021 | Heino Elleri Muusikakool | 1893 € | |
| 21.05.2021 | Tallinna Muusikakeskkool | 132 000 € | |
| 10.12.2020 | Lasnamäe Muusikakool | 47 500 € | |
| 20.11.2020 | Heino Elleri Muusikakool | 6450 € | |
| 08.07.2020 | Tallinna Muusikakeskkool | 137 000 € | |
| 15.04.2019 | Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool | 47 165 € | |
| 20.09.2017 | Saku Vallavalitsus | 26 540 € | |
| 28.12.2017 | Saku Vallavalitsus | 2280 € |
Ajalugu (30)
Äriregister kanded04.12.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 12
04.12.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10018561 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 12 · Olek: Jõustunud
31.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 25 sündmust
31.12.2019
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 9 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 8 · Olek: Jõustunud
31.05.2016
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 5
31.05.2016
Kommertspandi avamiskanne
K 10018561 / 7 · Olek: Jõustunud
26.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10018561 / M3 · Olek: Jõustunud
21.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10018561 / 5 · Olek: Jõustunud
18.03.2003
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 4
17.03.2003
Kommertspandi muutmiskanne
K 21614 / 4 · Olek: Jõustunud
05.02.2003
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
29.01.2003
Avaldatav muutmiskanne
Ä 18561 / 4 · Olek: Jõustunud
14.01.2003
Avaldatav muutmiskanne
Ä 18561 / M2 · Olek: Jõustunud
27.07.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
02.03.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
02.03.2000
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
12.11.1999
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
16.12.1997
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
15.10.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Stanislav RubintšikJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tavi GreppJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet