Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.10.1997Äriregister
- Aadress
- Varju tn 12, Valjala alevik, Saaremaa vald, 94302 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5083919 · +372 4549546Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100062223MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2800,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 6 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
98.3% · 1
Ingel
1.0% · 2
Muud
1.3% · 5
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | Toivo Maripuu | 98.25% |
| 2 | Asta Mägi | 0.50% |
| 3 | Jüri Rand | 0.50% |
| 4 | Ants Room | 0.25% |
| 5 | Tiit Sannik | 0.25% |
| 6 | Uno Kukk | 0.25% |
| 7 | Kalev Metsmaa | 0.25% |
| 8 | Jaan Juhkam | 0.25% |
Kontsentratsioon
Top 1
98.3%
Top 3
99.3%
Top 5
99.8%
Top 10
100.5%
80%-i piir
1/8
Gini
0.86
Kontrolliv osa: suurim osanik omab 98.3%, ainukontroll.
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€333kviimane
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-36kviimane
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 333 419 € | −35 723 € | 179 122 € | €236k | 9 | 28.06.2025 |
| 2023 | 377 721 € | 45 530 € | 214 845 € | €278k | 10 | 01.07.2024 |
| 2022 | 337 908 € | 27 735 € | 169 315 € | €250k | 10 | 30.06.2023 |
| 2021 | 342 805 € | −11 356 € | 141 580 € | €216k | 10 | 13.07.2022 |
| 2020 | 298 744 € | 6491 € | 152 936 € | €252k | 11 | 02.07.2021 |
| 2019 | 258 389 € | −40 560 € | 146 445 € | €250k | 11 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 123 158 € | 30 048 € | 13 660 € | 11 |
| 2025 | 331 474 € | 93 937 € | 53 920 € | 11 |
| 2024 | 391 357 € | 105 211 € | 55 898 € | 10 |
| 2023 | 338 886 € | 81 979 € | 50 072 € | 11 |
| 2022 | 324 883 € | 78 868 € | 52 061 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €123k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €76k | €71k | €81k | €104k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €22k | €22k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €12k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €106k | €62k | €108k | €115k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €19k | €31k | €24k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €14k | €18k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €85k | €45k | €89k | €120k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €14k | €22k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €12k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €78k | €80k | €64k | €103k |
| Riigimaksud 2022 | €22k | €18k | €18k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €13k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 11 | 11 | 11 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.04.2024
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30007431 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 7431 / 2 · Olek: Jõustunud
31.10.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.