Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.11.1997Äriregister
- Aadress
- Pärna tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 4821009 · +372 56465473Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100475124MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136 365 € | 266 529 € | 275 609 € | €453k | 2 | 16.06.2025 |
| 2023 | 183 685 € | −7053 € | 9080 € | €221k | 6 | 27.06.2024 |
| 2022 | 197 254 € | −55 529 € | 16 133 € | €410k | 6 | 16.06.2023 |
| 2021 | 231 055 € | −4199 € | 71 662 € | €429k | 7 | 27.06.2022 |
| 2020 | 186 536 € | −40 637 € | 75 861 € | €410k | 7 | 28.06.2021 |
| 2019 | 208 981 € | −17 742 € | 116 498 € | €446k | 8 | 15.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 353 € | 1031 € | 0 € | — |
| 2025 | 62 086 € | 15 356 € | 13 843 € | 2 |
| 2024 | 135 766 € | 26 972 € | 18 014 € | 2 |
| 2023 | 181 257 € | 36 975 € | 23 542 € | 3 |
| 2022 | 211 241 € | 43 595 € | 29 956 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €11k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €16k | €13k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €3k | €7k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €7k | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | — | — |
| Käive 2024 | €45k | €47k | €31k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €8k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €45k | €39k | €45k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €8k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 3 |
| Käive 2022 | €61k | €47k | €42k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €8k | €9k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 7 | 6 |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded06.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 11 · Olek: Jõustunud
20.03.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 30022728 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 23 sündmust
25.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 10 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 9 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 8 · Olek: Jõustunud
19.03.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.03.2014
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 7 · Olek: Jõustunud
04.03.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.03.2014
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 5 · Olek: Jõustunud
24.11.2011
Muutmiskanne
Ä 30022728 / M1 · Olek: Jõustunud
07.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30022728 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 22728 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 17474 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22728 · Olek: Kinnitatud
18.11.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Lauri SchotterJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Tõnu SchotterJuhatuse liige, Osanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet