Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.12.1997Äriregister
- Aadress
- Ringtee tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.meliorm.euÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5053470 · +372 53439536Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01611 — Taimekasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100283316MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiOÜ MELIOR-M on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi meliorm.eu8 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 338 694 € | −115 207 € | 2 295 422 € | €2.9m | 26 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 676 856 € | 115 001 € | 2 421 129 € | €3.0m | 28 | 14.06.2024 |
| 2022AUD | 2 908 252 € | 97 085 € | 2 306 126 € | €2.8m | 28 | 15.08.2023 |
| 2021AUD | 2 623 202 € | 278 018 € | 2 219 541 € | €2.5m | 27 | 31.08.2022 |
| 2020AUD | 2 379 236 € | 130 363 € | 1 951 756 € | €2.3m | 26 | 18.08.2021 |
| 2019AUD | 2 053 179 € | 198 954 € | 1 821 393 € | €2.1m | 23 | 07.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 054 924 € | 195 621 € | 89 766 € | 26 |
| 2025 | 2 798 486 € | 724 674 € | 412 711 € | 26 |
| 2024 | 2 868 346 € | 677 436 € | 382 178 € | 27 |
| 2023 | 2 790 182 € | 557 898 € | 417 342 € | 28 |
| 2022 | 3 303 826 € | 591 177 € | 374 500 € | 29 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €196k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €90k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 26 | — | — | — |
| Käive 2025 | €370k | €656k | €769k | €1.0m |
| Riigimaksud 2025 | €97k | €171k | €209k | €247k |
| Tööjõumaksud 2025 | €94k | €93k | €107k | €119k |
| Töötajaid 2025 | 26 | 26 | 26 | 26 |
| Käive 2024 | €777k | €471k | €810k | €810k |
| Riigimaksud 2024 | €200k | €110k | €204k | €163k |
| Tööjõumaksud 2024 | €92k | €86k | €101k | €104k |
| Töötajaid 2024 | 28 | 26 | 26 | 27 |
| Käive 2023 | €481k | €777k | €844k | €687k |
| Riigimaksud 2023 | €122k | €138k | €141k | €157k |
| Tööjõumaksud 2023 | €95k | €96k | €109k | €118k |
| Töötajaid 2023 | 29 | 30 | 28 | 28 |
| Käive 2022 | €398k | €829k | €963k | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €113k | €112k | €165k | €201k |
| Tööjõumaksud 2022 | €81k | €82k | €100k | €112k |
| Töötajaid 2022 | 28 | 31 | 31 | 29 |
Tegevusload (15)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK083260alates 16.02.2026 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079375alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079376alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079377alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079378alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079391alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079392alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079393alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079394alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079374alates 26.03.2025 – 25.03.2035
Toetused (1 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
14 400 €
Riigihanked (5 · €904k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 15.06.2023 | Riigi poolt korrashoitavate ühiseesvoolude uuendustööd | Põllumajandus- ja Toiduamet | 632 282 € |
| 06.12.2022 | Elva valla teede lumetõrje 2022-2027 | Elva Vallavalitsus | 110 000 € |
| 02.11.2017 | Konguta valla teede remonttööd | Elva Vallavalitsus | 146 722 € |
| 28.07.2022 | Kraavikaevetööd | Põllumajandus- ja Toiduamet | 9826 € |
| 12.08.2021 | Kraavikaevetööd | Põllumajandus- ja Toiduamet | 5613 € |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 13 · Olek: Jõustunud
16.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.02.2023
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 12 · Olek: Jõustunud
15.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 22 sündmust
15.02.2023
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 10 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20010536 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
22.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20010536 / 7 · Olek: Jõustunud
15.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
15.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20010536 / 6 · Olek: Jõustunud
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 10536 / 5 · Olek: Jõustunud
04.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.05.2007
Muutmiskanne
Ä 10536 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.11.2004
Muutmiskanne
Ä 10536 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.2004
Muutmiskanne
Ä 10536 / M3 · Olek: Jõustunud
16.08.2004
Muutmiskanne
Ä 10536 / M2 · Olek: Jõustunud
29.07.2004
Muutmiskanne
Ä 10536 / M1 · Olek: Jõustunud
29.10.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
24.12.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Üllar KaaverJuhatuse liige, Osanik 94%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Jaano KaaverJuhatuse liige, Osanik 3% · 1 muu ettevõte
Tõnis KaaverJuhatuse liige · 1 muu ettevõte