Üldandmed
Äriregister · 27 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.1998Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 66ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 4821187Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100669309MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 27 min tagasiOsanikud
Äriregister · 27 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 27 min tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 693 367 € | 49 595 € | 152 354 € | €234k | 2 | 18.03.2026 |
| 2024 | 690 934 € | 41 240 € | 127 759 € | €202k | 3 | 16.06.2025 |
| 2023 | 691 340 € | 33 199 € | 107 919 € | €181k | 3 | 08.05.2024 |
| 2022 | 599 975 € | 38 415 € | 106 821 € | €186k | 3 | 20.04.2023 |
| 2021 | 608 048 € | 30 636 € | 98 406 € | €188k | 4 | 22.03.2022 |
| 2020 | 684 301 € | 43 056 € | 107 770 € | €194k | 4 | 19.04.2021 |
| 2019 | 765 389 € | 56 116 € | 114 714 € | €196k | 5 | 31.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 211 607 € | 8033 € | 4695 € | 2 |
| 2025 | 697 869 € | 38 687 € | 19 374 € | 2 |
| 2024 | 692 272 € | 37 338 € | 20 124 € | 3 |
| 2023 | 678 787 € | 33 846 € | 18 807 € | 3 |
| 2022 | 606 087 € | 34 740 € | 19 042 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €212k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €177k | €157k | €202k | €161k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €11k | €8k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €181k | €179k | €179k | €152k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €7k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €158k | €158k | €194k | €168k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €6k | €11k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €139k | €148k | €169k | €151k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €9k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30022733 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30022733 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30022733 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.04.2016
Muutmiskanne
Ä 30022733 / 5 · Olek: Jõustunud
12.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30022733 / 4 · Olek: Jõustunud
20.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 22733 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2007
Muutmiskanne
Ä 22733 / 2 · Olek: Jõustunud
06.12.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 21863 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22733 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
07.03.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
22.02.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
04.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vally KurikJuhatuse liige · 1 muu ettevõte