Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.1998Äriregister
- Aadress
- Lepiku/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5208683Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100474989MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 5 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 5 h tagasiosaühing Palsam AVR on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 206 973 € | 154 901 € | 950 412 € | €1.4m | 2 | 24.06.2025 |
| 2023 | 287 708 € | 53 999 € | 795 511 € | €1.2m | 2 | 03.06.2024 |
| 2022 | 231 727 € | 97 935 € | 741 512 € | €1.2m | 0 | 29.06.2023 |
| 2021 | 167 816 € | 107 188 € | 643 577 € | €1.1m | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 87 348 € | 6291 € | 536 389 € | €833k | 2 | 25.06.2021 |
| 2019 | 138 174 € | 35 289 € | 530 098 € | €845k | 2 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4127 € | 0 € | 3978 € | 3 |
| 2025 | 257 907 € | 36 489 € | 11 577 € | 2 |
| 2024 | 223 973 € | 8189 € | 9866 € | 2 |
| 2023 | 283 276 € | 43 988 € | 10 881 € | 2 |
| 2022 | 238 758 € | 43 608 € | 8004 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | €10k | €206k | €39k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €36k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €8k | €6k | €165k | €45k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €21k | €52k | €67k | €143k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €10k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €2k | €2k | €220k | €15k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 0 € | €40k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (9 · €260k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik113 460 €
PRIAEU/EAFRD2024
42 501 €
PRIAEU/EAFRD2024
21 800 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
41 329 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
18 834 €
PRIAEU/EAFRD2023
15 424 €
PRIAEU/EAFRD2023
155 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30022496 / 6 · Olek: Jõustunud
19.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
19.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30022496 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30022496 / 4 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30022496 / 3 · Olek: Jõustunud
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30022496 / M1 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 22496 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 30816 / 5 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22496 · Olek: Kinnitatud
07.04.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.04.2004
Muutmiskanne
Ä 30816 / 4 · Olek: Jõustunud
07.02.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
26.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
20.04.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Rait VerrevJuhatuse liige, Osanik 53%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet