Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.05.1998Äriregister
- Aadress
- Rajametsa tn 3, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11625 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.balscand.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5010591 · +372 6559095Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100230767MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 254900EZ188TPROEJG02 · väljastatud 20.12.2017GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 14 h tagasi balscand.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Maksesüsteem
Montonio
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165 508 € | 57 692 € | 165 428 € | €348k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 206 239 € | 35 496 € | 212 457 € | €394k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 182 722 € | 72 386 € | 225 311 € | €299k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 199 732 € | 56 637 € | 152 925 € | €356k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 252 390 € | 34 988 € | 96 288 € | €307k | 0 | 09.07.2021 |
| 2019 | 172 402 € | 13 060 € | 61 300 € | €265k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 34 348 € | 7291 € | 1118 € | 1 |
| 2025 | 218 061 € | 60 911 € | 9830 € | 1 |
| 2024 | 215 372 € | 59 020 € | 6416 € | 1 |
| 2023 | 278 866 € | 37 033 € | 3953 € | 1 |
| 2022 | 231 475 € | 55 399 € | 3787 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €34k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €46k | €59k | €56k | €57k |
| Riigimaksud 2025 | €32k | €9k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €57k | €54k | €54k | €50k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €9k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | 863 € | €2k | 863 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €68k | €70k | €73k | €68k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €10k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | 795 € | 840 € | €1k | 840 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €48k | €60k | €62k | €61k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €9k | €34k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 812 € | €1k | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 6 · Olek: Jõustunud
23.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10026311 / 5 · Olek: Jõustunud
20.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10026311 / M3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26311 / 4 · Olek: Jõustunud
27.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
26.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 26311 / 3 · Olek: Jõustunud
19.06.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 26311 / M2 · Olek: Jõustunud
11.06.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
19.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1