Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.05.1998Äriregister
- Aadress
- Võidu põik 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.fototurism.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 56497319 · +372 56497320Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81301 — Maastiku hooldus ja korrashoidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100185537MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194 884 € | 16 517 € | 50 107 € | €823k | 2 | 30.03.2026 |
| 2024 | 198 576 € | 3064 € | 33 590 € | €736k | 3 | 22.06.2025 |
| 2023 | 183 711 € | 3211 € | 24 241 € | €690k | 3 | 26.05.2024 |
| 2022 | 188 026 € | −58 195 € | 21 030 € | €625k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 197 533 € | −119 564 € | 79 306 € | €652k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 159 605 € | −13 894 € | 198 840 € | €712k | 5 | 21.06.2021 |
| 2019 | 236 525 € | 3433 € | 212 750 € | €656k | 5 | 30.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 57 226 € | 8355 € | 3067 € | 3 |
| 2025 | 257 545 € | 12 515 € | 13 085 € | 2 |
| 2024 | 192 820 € | 33 131 € | 17 907 € | 2 |
| 2023 | 170 471 € | 17 547 € | 17 362 € | 3 |
| 2022 | 190 941 € | 27 859 € | 21 576 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €57k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €54k | €43k | €87k | €73k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | 0 € | €5k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €53k | €48k | €48k | €43k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €42k | €40k | €44k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €64k | €32k | €49k | €46k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €6k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €6k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiToetused (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
7662 €
Riigihanked (4 · €804k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 20.11.2023 | Lumekoristus | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 750 000 € |
| 14.06.2022 | Enefit Green AS-i päikeseparkide niitmine | Enefit Green AS | 2000 € |
| 12.11.2021 | Lumekoristus | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 1688 € |
| 10.05.2021 | Radaripositsioonide territooriumi hooldus | Politsei- ja Piirivalveamet | 50 000 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded12.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
12.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 11 · Olek: Jõustunud
04.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10029387 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
19.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
19.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 9 · Olek: Jõustunud
09.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10029387 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 7 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10029387 / 5 · Olek: Jõustunud
30.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.09.2009
Muutmiskanne
Ä 29387 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2009
Muutmiskanne
Ä 29387 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 29387 / 3 · Olek: Jõustunud
14.03.2000
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 2
25.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Andrus SipsakaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet