Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.06.1998Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 26ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6444531Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47511 — Tekstiilitoodete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100074648MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiMS
Mittetulundusühing Saare motoklubiJURIIDILINE
Juriidiline isik · 80374370 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiosaühing MELANI on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27 057 € | 8141 € | 27 753 € | €125k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 32 315 € | 10 309 € | 19 612 € | €95k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 22 440 € | 4066 € | 9303 € | €94k | 0 | 25.06.2023 |
| 2021 | 9861 € | 4534 € | 5237 € | €86k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 12 606 € | −1879 € | 703 € | €79k | 0 | 15.06.2021 |
| 2019 | 12 865 € | 63 € | 2582 € | €81k | 0 | 26.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2644 € | 392 € | 0 € | — |
| 2025 | 14 672 € | 2690 € | 250 € | 1 |
| 2024 | 23 276 € | 3280 € | 238 € | 1 |
| 2023 | 24 645 € | 3616 € | 204 € | 1 |
| 2022 | 16 569 € | 2671 € | 136 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 392 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | €3k | €3k | €3k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 330 € | 590 € | 539 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 106 € | 36 € | 36 € | 72 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €7k | €5k | €7k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 935 € | €1k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 102 € | 68 € | 68 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €5k | €7k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 864 € | €1k | 621 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 34 € | 102 € | 68 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €2k | €4k | €5k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | 228 € | 763 € | 807 € | 873 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 34 € | 68 € | 34 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 9 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 6 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 5 · Olek: Jõustunud
25.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 4 · Olek: Jõustunud
22.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10026222 / 3 · Olek: Jõustunud
07.06.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
19.06.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Heldur NermannJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Ronald NermannJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Dragon Capital Osaühing
Juhatuse liige
Energia Agentuur AS
Nõukogu liige
Energy Smart OÜ
Juhatuse liige
HM Kinnisvara OÜ
AsutajaJuhatuse liige
MTÜ Hüüru Lasteaed
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing 4Investa.com
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Dragon Development LLC
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Õie Tekstiil
Juhatuse liige
Staff Consulting OÜ
Juhatuse liige