Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.10.1998Äriregister
- Aadress
- Mäealuse tn 6bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.compoman.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6702500Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 28291 — Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100453146MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 14 h tagasiAsutajad
Äriregister · 14 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 14 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 14 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi compoman.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 122 427 € | 251 695 € | 2 849 493 € | €3.1m | 21 | 02.06.2025 |
| 2023AUD | 2 834 913 € | 509 109 € | 2 597 798 € | €2.8m | 22 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 2 054 541 € | 94 960 € | 2 088 689 € | €2.7m | 23 | 06.06.2023 |
| 2021AUD | 1 905 843 € | 79 571 € | 1 993 729 € | €2.3m | 29 | 06.06.2022 |
| 2020AUD | 2 042 364 € | 173 127 € | 1 914 158 € | €2.2m | 35 | 02.06.2021 |
| 2019AUD | 1 893 953 € | 17 804 € | 1 741 031 € | €2.0m | 36 | 01.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 677 980 € | 46 138 € | 46 791 € | 22 |
| 2025 | 3 187 264 € | 160 462 € | 159 927 € | 21 |
| 2024 | 2 700 294 € | 152 367 € | 145 600 € | 21 |
| 2023 | 3 244 724 € | 144 111 € | 150 077 € | 22 |
| 2022 | 3 333 035 € | 141 469 € | 147 253 € | 23 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €678k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €47k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €531k | €917k | €589k | €1.2m |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €37k | €49k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €37k | €39k | €46k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| Käive 2024 | €659k | €838k | €571k | €633k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €48k | €36k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €36k | €36k | €38k | €36k |
| Töötajaid 2024 | 22 | 21 | 22 | 21 |
| Käive 2023 | €719k | €870k | €876k | €780k |
| Riigimaksud 2023 | €38k | €34k | €37k | €35k |
| Tööjõumaksud 2023 | €39k | €36k | €39k | €36k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 23 | 23 | 22 |
| Käive 2022 | €781k | €1.0m | €567k | €940k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €35k | €36k | €37k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €37k | €38k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 23 | 23 | 23 | 23 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (1 · €137k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
136 594 €
Ajalugu (26)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 13 · Olek: Jõustunud
07.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 12 · Olek: Jõustunud
05.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
08.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10035078 / M6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 9 · Olek: Jõustunud
09.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10035078 / 8 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 35078 / 7 · Olek: Jõustunud
13.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.06.2007
Muutmiskanne
Ä 35078 / 6 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.10.2006
Muutmiskanne
Ä 35078 / 5 · Olek: Jõustunud
03.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 35078 / M5 · Olek: Jõustunud
28.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 35078 / M4 · Olek: Jõustunud
21.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
21.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 35078 / 4 · Olek: Jõustunud
20.06.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 35078 / M3 · Olek: Jõustunud
20.07.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
25.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
06.10.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Jaan BachmannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Anne BachmannJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte