Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 2. detsember 1998. Põhitegevuskoht Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital |
|---|
2026: 10k € · 2025: 31k € · 2024: 28k €
osaühing Halrika on isikute kaudu seotud 23 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 2 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Toomas Aab kaudu (12 ettevõtet).
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025 | 320 € | 24 983 € | 274k € | 274k € | 0 | 30.03.2026 | |
| 2024 | 320 € | −33 401 € | 249k € | 249k € | 0 | 02.04.2025 | |
| 2023 | 320 € | −17 598 € | 482k € | 491k € | 0 | 03.04.2024 | |
| 2022 | 1140 € | 276 097 € | 600k € | 601k € | 0 | 03.03.2023 | |
| 2021 | 174 169 € | −46 751 € | 324k € | 2,0m € | 0 | 22.04.2022 | |
| 2020 | 4937 € | −230 600 € | 370k € | 2,4m € | 0 | 15.04.2021 | |
| 2019 | 5538 € | 24 215 € | 661k € | 661k € | 0 | 28.02.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 70 € | 2171 € | 0 € | – |
| 2025 | 0 € | 3379 € | 0 € | – |
| 2024 | 122 € | 61 722 € | 3733 € | – |
| 2023 | 53 € | 32 011 € | 1400 € | – |
| 2022 | 888 € | 3041 € | 0 € | – |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 70 € | 0 € | 0 € | – |
| Riigimaksud 2026 | 2k € | – | – | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | – | – | – |
| Töötajaid 2026 | – | – | – | – |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 2k € | – | – | 1k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | – | – | 0 € |
| Töötajaid 2025 | – | – | – | – |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 122 € |
| Riigimaksud 2024 | 10k € | 50k € | 355 € | 1k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 4k € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | – | – | – | – |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 53 € |
| Riigimaksud 2023 | 16k € | 15k € | 0 € | 937 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 1k € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | – | – | – | – |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 888 € |
| Riigimaksud 2022 | 2k € | 0 € | – | 1k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | – | 0 € |
| Töötajaid 2022 | – | – | – | – |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| mittetulundusühing Saarde Erametsaühing | AsutajaJuhatuse liige | 80203191 |
| MTÜ Heategevusfond Pärnu | Juhatuse liige | 80629172 |
| Osaühing Karistaale | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 11031204 |
| Osaühing Krüger & Mets | Osanik 50%Asutaja | 10314834 |
| Osaühing Metsagrupp | Juhatuse liige | 10044866 |
| Osaühing Oks Trading | Juhatuse liigeOsanik 50% | 10314426 |
| Osaühing Taimgrupp | Asutaja | 10216847 |
| Osaühing Urmaato | Asutaja | 11031216 |
| OÜ Maritoom | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 14099969 |
| OÜ Marjamaa | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 12556116 |
| OÜ Põllumari | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 12825941 |
| OÜ Vasjuki | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14845184 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Ettevõtja Urmas Rahnel | Füüsilisest isikust ettevõtja | 10552769 |
| mittetulundusühing Saarde Erametsaühing | AsutajaJuhatuse liige | 80203191 |
| MTÜ Heategevusfond Pärnu |
Juhatuse liige |
| 80629172 |
| Osaühing Karistaale | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 11031204 |
| Osaühing Metsagrupp | Juhatuse liigeAsutaja | 10044866 |
| Osaühing Oks Trading | Juhatuse liigeOsanik 50% | 10314426 |
| Osaühing Urmaato | Asutaja | 11031216 |
| OÜ Maritoom | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 14099969 |
| OÜ Marjamaa | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 12556116 |
| OÜ Põllumari | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 12825941 |
| OÜ Urhel | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14849147 |
Võrdlusrühm: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus, 11 892 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 1998. Sel aastal registreeriti 3558 osaühing, neist tegutseb praegu 3407 ehk 95,8%.