Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.12.1998Äriregister
- Aadress
- Peterburi tee 44, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 11415 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.sanomar.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6711040Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100522682MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOR
osaühing RandaloVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 07.12.1998
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 19 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 16 h tagasiDomeenid (1)
www.sanomar.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€4.8mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€91kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 791 554 € | 90 936 € | 1 015 396 € | €2.7m | 121 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 4 759 857 € | 358 593 € | 1 055 311 € | €2.8m | 136 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 4 251 067 € | 228 858 € | 722 398 € | €2.3m | 126 | 28.06.2023 |
| 2021AUD | 3 267 631 € | 76 989 € | 524 304 € | €1.8m | 107 | 06.07.2022 |
| 2020AUD | 2 388 096 € | 122 650 € | 513 315 € | €1.5m | 93 | 29.06.2021 |
| 2019AUD | 2 621 727 € | 54 423 € | 400 265 € | €1.3m | 101 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 842 392 € | 531 463 € | 284 424 € | 182 |
| 2025 | 5 343 035 € | 1 739 755 € | 1 094 343 € | 191 |
| 2024 | 5 143 558 € | 1 525 407 € | 933 692 € | 154 |
| 2023 | 4 927 351 € | 1 272 858 € | 846 235 € | 148 |
| 2022 | 4 016 271 € | 1 083 740 € | 699 783 € | 164 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.8m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €531k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €284k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 182 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.5m | €1.2m | €1.2m | €1.4m |
| Riigimaksud 2025 | €471k | €416k | €441k | €413k |
| Tööjõumaksud 2025 | €259k | €263k | €278k | €294k |
| Töötajaid 2025 | 165 | 165 | 178 | 191 |
| Käive 2024 | €1.7m | €1.1m | €1.1m | €1.2m |
| Riigimaksud 2024 | €440k | €390k | €368k | €328k |
| Tööjõumaksud 2024 | €230k | €235k | €240k | €229k |
| Töötajaid 2024 | 155 | 148 | 155 | 154 |
| Käive 2023 | €1.7m | €1.1m | €950k | €1.2m |
| Riigimaksud 2023 | €357k | €296k | €327k | €293k |
| Tööjõumaksud 2023 | €219k | €208k | €216k | €202k |
| Töötajaid 2023 | 163 | 151 | 143 | 148 |
| Käive 2022 | €1.4m | €805k | €740k | €1.0m |
| Riigimaksud 2022 | €298k | €256k | €232k | €298k |
| Tööjõumaksud 2022 | €164k | €168k | €178k | €190k |
| Töötajaid 2022 | 138 | 143 | 156 | 164 |
Tegevusload (2)
MTR · 17 h tagasiRiigihanked (9 · €2.6m)
Riigihangete register · 17 h tagasiOstjadKõik9Aktsiaselts Tallinna Lennujaam2Kaitseliit2Tallinna Tehnikaülikool1Tallinna Linnavaraamet1Tartu Ülikool1Tallinna Linnamuuseum1Raasiku Vallavalitsus1
| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 27.09.2023 | Tallinna Linnamuuseum | 99 297 € | |
| 17.04.2023 | Tallinna Linnavaraamet | 150 000 € | |
| 13.04.2023 | Tartu Ülikool | 141 720 € | |
| 08.02.2023 | Aktsiaselts Tallinna Lennujaam | 1 200 000 € | |
| 11.07.2022 | Tallinna Tehnikaülikool | 879 543 € |
Näita ülejäänud (4)
| 24.11.2021 | Raasiku Vallavalitsus | 25 000 € | |
| 01.09.2021 | Kaitseliit | 32 355 € | |
| 21.06.2021 | Kaitseliit | 30 998 € | |
| 01.01.2019 | Aktsiaselts Tallinna Lennujaam | 78 900 € |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba2×ava ›
- Tegevusluba · Numbriload · NLL19/1542
- Majandustegevusteade · EMU000747
2025
- 02.12.2025Sai osanikuksNordGrow OÜ · · 100 %
- 02.12.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10036607 / 17 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 17 · kanne
- 27.11.2025Osanike muutmineÄ 10036607 / M11 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 14.11.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10036607 / 16 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 16 · kanne
- 27.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 4 791 554 €
2024
- 30.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 4 759 857 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 16 ettevõttes.
Danel RämmalJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Ave SoosaarJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Tarmo RahkamaAudiitor · 11 muud ettevõtet
Aktsiaselts Stokker
Audiitor
Evergreen Capital OÜ
Audiitor
Grant Thornton Baltic Holding TÜ
OsanikTäisosanik
Grant Thornton Baltic OÜ
Juhatuse liige
KB Components Estonia OÜ
Audiitor
Kinnisvaraportaal OÜ
Audiitor
MRTR OÜ
Tegelik kasusaaja
OÜ Kiilto Eesti
Audiitor
Tallinn, Tartu mnt 70 korteriühistu
Juhatuse liige
TRH Invest OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%AsutajaTegelik kasusaaja
xChange AS
Audiitor