Üldandmed
Äriregister · 34 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.12.1998Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 62/1-2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10115 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.aviso.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5069497 · +372 5083240 · +372 6014930Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43999 — Muud eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100638563MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 34 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 34 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 34 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 34 min tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 03.04.2026 aviso.ee5 aktiivset tehnoloogiat 4 grupis
Vidinad2E-postiserver1Hosting1Veebiserver1
Kategooriate jaotus
Vidinad (2)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Hosting (1)
Server Location
Veebiserver (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€57kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-33kviimane
€50k0 €€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57 207 € | −33 119 € | 140 582 € | €156k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 124 719 € | −3733 € | 173 701 € | €180k | 2 | 11.06.2024 |
| 2022 | 105 986 € | 82 € | 183 885 € | €203k | 2 | 14.06.2023 |
| 2021 | 95 700 € | 39 524 € | 203 803 € | €207k | 3 | 14.06.2022 |
| 2020 | 64 970 € | −19 689 € | 164 279 € | €168k | 3 | 28.05.2021 |
| 2019 | 69 041 € | 3316 € | 183 968 € | €190k | 3 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9528 € | 4003 € | 2955 € | 1 |
| 2025 | 55 957 € | 16 212 € | 10 785 € | 1 |
| 2024 | 63 680 € | 16 043 € | 11 172 € | 1 |
| 2023 | 111 394 € | 29 584 € | 14 078 € | 2 |
| 2022 | 86 460 € | 14 579 € | 7994 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €10k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €10k | €14k | €17k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €26k | €11k | €14k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €3k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €37k | €38k | €24k | €12k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €8k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €29k | €12k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.04.2017
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 7 · Olek: Jõustunud
20.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 6 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10036148 / 5 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 36148 / 4 · Olek: Jõustunud
07.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
01.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 36148 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
28.12.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Eve PedajasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet