Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.12.1998Äriregister
- Aadress
- Väike-KontoriADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5037905 · +372 4437448Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100584345MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOsaühing Lognet TR on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 642 113 € | −22 989 € | 468 918 € | €666k | 8 | 04.07.2025 |
| 2023 | 736 789 € | −32 539 € | 489 907 € | €704k | 9 | 15.07.2024 |
| 2022 | 951 060 € | 6064 € | 522 446 € | €750k | 9 | 30.06.2023 |
| 2021 | 705 352 € | 4531 € | 516 382 € | €593k | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 604 317 € | −25 025 € | 511 851 € | €547k | 9 | 01.07.2021 |
| 2019 | 664 634 € | 2209 € | 536 876 € | €597k | 9 | 21.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 129 512 € | 32 223 € | 14 084 € | 9 |
| 2025 | 642 732 € | 99 295 € | 49 317 € | 9 |
| 2024 | 640 118 € | 121 895 € | 50 865 € | 11 |
| 2023 | 788 863 € | 117 972 € | 56 141 € | 11 |
| 2022 | 999 185 € | 115 333 € | 60 252 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €130k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €126k | €206k | €156k | €156k |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €34k | €25k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €12k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 10 | 11 | 9 |
| Käive 2024 | €95k | €181k | €190k | €174k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €32k | €36k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €13k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €211k | €221k | €199k | €158k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €31k | €32k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €15k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 12 | 12 | 11 |
| Käive 2022 | €193k | €262k | €264k | €280k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €31k | €32k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €14k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 14 | 14 | 13 |
Tegevusload (8)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084119alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084120alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084121alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084122alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084123alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084124alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084165alates 10.05.2026 – 09.05.2036
Toetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30010738 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30010738 / 9 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30010738 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30010738 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30010738 / 6 · Olek: Jõustunud
26.07.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30010738 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.03.2016
Muutmiskanne
Ä 30010738 / 5 · Olek: Jõustunud
25.02.2016
Muutmiskanne
Ä 30010738 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.02.2016
Muutmiskanne
Ä 30010738 / M3 · Olek: Jõustunud
25.01.2016
Muutmiskanne
Ä 30010738 / M2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 10738 / 4 · Olek: Jõustunud
15.11.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
07.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
29.12.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Tõnu TarvisJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet