Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.02.1999Äriregister
- Aadress
- TehnohooldeADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5049441Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100509139MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67 160 € | 4192 € | 186 157 € | €200k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 29 469 € | 3768 € | 181 965 € | €192k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 42 376 € | 15 601 € | 178 197 € | €186k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 37 635 € | 18 303 € | 162 596 € | €170k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 48 029 € | 8199 € | 144 293 € | €163k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 14 125 € | 110 757 € | 136 093 € | €166k | 1 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4199 € | 1502 € | 1075 € | — |
| 2025 | 27 890 € | 6754 € | 4332 € | — |
| 2024 | 55 155 € | 2848 € | 3752 € | — |
| 2023 | 20 602 € | 3607 € | 3172 € | — |
| 2022 | 38 746 € | 6131 € | 3046 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €11k | €3k | €9k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €1k | €2k | 676 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €5k | €18k | €18k | €14k |
| Riigimaksud 2024 | 700 € | 660 € | 580 € | 908 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 899 € | 951 € | 951 € | 951 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 0 € | €1k | 999 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 787 € | 795 € | 795 € | 795 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €9k | €10k | €15k | €4k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 771 € | 771 € | 771 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
1 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 25.07.2001 · kehtiv
Kinnistud (2 · 7870 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiTehnohoolde, Voore küla, Mustvee vald, Jõgeva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%71301:002:0094#2361935
5044 m²
Kinnistusraamatust →Kesk tn 38, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond
KorteriomandElamumaa 100%62001:001:0460#1395438
2826 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.05.2017
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 6 · Olek: Jõustunud
17.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20014212 / 5 · Olek: Jõustunud
10.03.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
28.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20014212 / 4 · Olek: Jõustunud
28.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20014212 / 3 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14212 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2002
Kommertspandi muutmiskanne
K 20922 / 2 · Olek: Jõustunud
01.07.2002
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
25.07.2001
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
13.06.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
26.02.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Urmas KergeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet