Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.06.1999Äriregister
- Aadress
- Võidu tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.lingua.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6830321Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74301 — Kirjalik ja suuline tõlgeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100553648MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi lingua.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 222 393 € | −40 803 € | 22 361 € | €52k | 4 | 16.06.2025 |
| 2023 | 366 063 € | 16 444 € | 79 292 € | €120k | 4 | 04.06.2024 |
| 2022 | 361 664 € | 23 494 € | 83 553 € | €121k | 4 | 09.06.2023 |
| 2021 | 392 189 € | 43 473 € | 80 293 € | €121k | 4 | 10.05.2022 |
| 2020 | 242 963 € | 28 285 € | 46 819 € | €81k | 3 | 28.05.2021 |
| 2019 | 187 125 € | 2491 € | 18 535 € | €42k | 3 | 04.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 70 867 € | 24 455 € | 14 655 € | 6 |
| 2025 | 291 262 € | 87 385 € | 49 656 € | 6 |
| 2024 | 241 992 € | 82 503 € | 53 129 € | 6 |
| 2023 | 359 177 € | 93 856 € | 51 945 € | 6 |
| 2022 | 364 673 € | 83 893 € | 47 912 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €71k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €46k | €59k | €82k | €104k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €16k | €26k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €10k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €81k | €42k | €63k | €56k |
| Riigimaksud 2024 | €27k | €17k | €21k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €13k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €84k | €108k | €101k | €67k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €23k | €29k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €12k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €86k | €101k | €90k | €88k |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €21k | €21k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €12k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 11 | 11 | 6 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
18.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10041631 / 11 · Olek: Jõustunud
18.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
12.03.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10041631 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
12.03.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 7 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 6 · Olek: Jõustunud
15.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10041631 / 5 · Olek: Jõustunud
24.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10041631 / 4 · Olek: Jõustunud
24.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 41631 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Muutmiskanne
Ä 41631 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.06.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kristina RemmelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 45%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet