Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.03.2000Äriregister
- Aadress
- Lüüsa, Kikaste küla, Luunja vald, 62205 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56988304Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100611195MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 164 928 € | 186 580 € | 575 364 € | €662k | 5 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 111 520 € | 277 962 € | 487 784 € | €574k | 5 | 27.06.2024 |
| 2022 | 974 912 € | −37 959 € | 222 726 € | €299k | 5 | 19.06.2023 |
| 2021 | 1 109 699 € | 31 726 € | 346 685 € | €438k | 9 | 22.06.2022 |
| 2020 | 895 693 € | 102 278 € | 314 959 € | €369k | 9 | 28.06.2021 |
| 2019 | 649 704 € | 28 511 € | 228 681 € | €280k | 9 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 139 875 € | 28 475 € | 15 708 € | 5 |
| 2025 | 1 077 254 € | 159 211 € | 65 640 € | 5 |
| 2024 | 1 255 707 € | 191 224 € | 63 314 € | 5 |
| 2023 | 1 025 890 € | 122 501 € | 60 423 € | 5 |
| 2022 | 1 037 817 € | 134 332 € | 63 832 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €140k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €257k | €317k | €297k | €206k |
| Riigimaksud 2025 | €42k | €36k | €49k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €16k | €17k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €340k | €256k | €274k | €386k |
| Riigimaksud 2024 | €59k | €45k | €48k | €40k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €15k | €17k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €237k | €267k | €271k | €250k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €28k | €34k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €14k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €230k | €212k | €298k | €297k |
| Riigimaksud 2022 | €58k | €24k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €13k | €15k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 13 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 8 · Olek: Jõustunud
27.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.06.2023
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 5 · Olek: Jõustunud
16.04.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.04.2014
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20018167 / 3 · Olek: Jõustunud
25.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18167 / 2 · Olek: Jõustunud
29.03.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Enn VeiderJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte