10648564RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Soden Infotehnoloogia OÜ

Programmeerimine tegevusala alusel registreeritud 28. veebruar 2000. Põhitegevuskoht Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 62101Programmeerimine26+ aastat
Värskendatud 6 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€18k
▲ 17% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€4k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 11.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 6 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
28.02.2000Äriregister
Aadress
Mäealuse tn 2/1, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 12618 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefonid
+372 5017194 · +372 6397097Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
KMKR number
EE100607057MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 6 h tagasi
HL
Sünniaeg 1969 · 57 a · juhatuse liige alates 22.06.2000
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 6 h tagasi
OE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 28.02.2000
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 6 h tagasi
HL
Sünniaeg 1969 · 57 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 6 h tagasi
HL
Sünniaeg 1969 · 57 a · tegelik kasusaaja alates 04.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€43kviimane
2019: €57k2019: €57k2020: €83k2020: €83k2021: €64k2021: €64k2022: €68k2022: €68k2023: €90k2023: €90k2024: €43k2024: €43k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€5kviimane
2019: €28k2019: €28k2020: €44k2020: €44k2021: €12k2021: €12k2022: €33k2022: €33k2023: €42k2023: €42k2024: €5k2024: €5k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202443 424 €5427 €67 392 €€88k130.06.2025
202389 841 €42 404 €61 982 €€85k130.06.2024
202268 216 €32 931 €40 600 €€60k130.06.2023
202163 610 €11 936 €40 762 €€62k104.07.2022
202082 797 €43 952 €39 273 €€52k101.07.2021
201957 260 €27 535 €58 784 €€73k101.07.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
2022 Q1: €19k2022 Q2: €14k2022 Q3: €13k2022 Q4: €27k2023 Q1: €27k2023 Q2: 843 €2023 Q3: €16k2023 Q4: €30k2024 Q1: €28k2024 Q2: €1k2024 Q3: €5k2024 Q4: €21k2025 Q1: €15k2025 Q2: €5k2025 Q3: €13k2025 Q4: €10k2026 Q1: €18k2026 Q2: andmed puuduvad2026 Q3: andmed puuduvad2026 Q4: andmed puuduvad20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv18 003 €3958 €314 €1
202542 621 €7686 €985 €1
202455 059 €13 120 €1958 €1
202373 567 €11 405 €768 €1
202273 565 €18 309 €3148 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€18k
Riigimaksud 2026€4k
Tööjõumaksud 2026314 €
Töötajaid 20261
Käive 2025€15k€5k€13k€10k
Riigimaksud 2025€3k669 €€2k€2k
Tööjõumaksud 2025232 €251 €251 €251 €
Töötajaid 20251111
Käive 2024€28k€1k€5k€21k
Riigimaksud 2024€9k181 €685 €€3k
Tööjõumaksud 2024€1k192 €192 €192 €
Töötajaid 20241111
Käive 2023€27k843 €€16k€30k
Riigimaksud 2023€5k181 €€3k€4k
Tööjõumaksud 2023192 €192 €192 €192 €
Töötajaid 20231111
Käive 2022€19k€14k€13k€27k
Riigimaksud 2022€7k€2k€5k€4k
Tööjõumaksud 2022€1k192 €€1k192 €
Töötajaid 20221111

Ajalugu (14)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10047639 / 8 · Olek: Jõustunud
29.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
29.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10047639 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10047639 / 6 · Olek: Jõustunud
29.08.2016
Korraldav määrus
Ä 10047639 / M1 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 47639 / 5 · Olek: Jõustunud
21.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.05.2007
Muutmiskanne
Ä 47639 / 4 · Olek: Jõustunud
20.09.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
22.06.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
28.02.2000
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Harri LensenJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet