Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.05.2000Äriregister
- Aadress
- Malmi tn 6-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56506102 · +372 3566105Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100623280MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOsaühing Milkpromix on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23 262 € | 508 € | 117 134 € | €118k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 22 922 € | −1266 € | 116 626 € | €118k | 1 | 19.06.2024 |
| 2022 | 21 350 € | 4652 € | 127 892 € | €129k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 17 019 € | 6433 € | 123 240 € | €124k | 1 | 27.06.2023 |
| 2020 | 19 319 € | −3226 € | 1807 € | €3k | 1 | 16.06.2021 |
| 2019 | 16 569 € | −292 € | 5033 € | €6k | 1 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8316 € | 3452 € | 1604 € | 1 |
| 2025 | 25 764 € | 11 768 € | 6588 € | 1 |
| 2024 | 23 168 € | 11 090 € | 6633 € | 1 |
| 2023 | 22 933 € | 12 158 € | 6696 € | 1 |
| 2022 | 20 916 € | 10 096 € | 6506 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | €6k | €6k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40011081 / 10 · Olek: Jõustunud
01.11.2021
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 9
01.11.2021
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
01.11.2021
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 40011081 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
01.11.2021
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 40011081 / 9 · Olek: Jõustunud
27.10.2021
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 40011081 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40011081 / 7 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40011081 / 6 · Olek: Jõustunud
10.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.05.2011
Muutmiskanne
Ä 40011081 / 5 · Olek: Jõustunud
04.04.2011
Muutmiskanne
Ä 40011081 / M3 · Olek: Jõustunud
08.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 11081 / 4 · Olek: Jõustunud
12.09.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 11081 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.02.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.02.2007
Muutmiskanne
Ä 11081 / 3 · Olek: Jõustunud
21.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.11.2006
Muutmiskanne
Ä 11081 / 2 · Olek: Jõustunud
14.11.2006
Muutmiskanne
Ä 11081 / M1 · Olek: Jõustunud
31.05.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Maksim LonskiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet