Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.08.2000Äriregister
- Aadress
- PikaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5053426Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81231 — Muu puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100648935MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 345 500 € | 59 261 € | 398 919 € | €921k | 6 | 26.03.2025 |
| 2023 | 435 685 € | −16 642 € | 339 658 € | €600k | 6 | 27.04.2024 |
| 2022 | 516 623 € | 156 634 € | 356 300 € | €665k | 6 | 05.03.2023 |
| 2021 | 316 274 € | 16 733 € | 199 666 € | €325k | 6 | 23.04.2022 |
| 2020 | 267 427 € | 19 362 € | 182 933 € | €308k | 7 | 24.04.2021 |
| 2019 | 288 933 € | 59 791 € | 163 571 € | €261k | 7 | 17.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 194 785 € | 28 055 € | 7444 € | 6 |
| 2025 | 456 920 € | 40 125 € | 30 079 € | 6 |
| 2024 | 357 152 € | 42 670 € | 33 030 € | 6 |
| 2023 | 427 197 € | 59 665 € | 24 828 € | 6 |
| 2022 | 502 013 € | 55 851 € | 25 645 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €195k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €119k | €71k | €156k | €111k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €4k | €15k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €8k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €128k | €26k | €130k | €73k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €11k | €24k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €120k | €82k | €156k | €69k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €9k | €29k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €82k | €87k | €179k | €153k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €9k | €7k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Toetused (12 · €114k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
51 600 €
PRIAEU/EAFRD2024
41 960 €
PRIAEU/EAFRD2024
6781 €
PRIAEU/EAFRD2024
2674 €
PRIAEU/EAFRD2024
1518 €
PRIAEU/EAFRD2024
573 €
Näita ülejäänud (6)
376 €
PRIAEU/EAFRD2024
306 €
PRIAEU/EAFRD2023
4033 €
PRIAEU/EAFRD2023
2650 €
PRIAEU/EAFRD2023
1208 €
PRIAEU/EAFRD2023
298 €
Riigihanked (3 · €911k)
Riigihangete register · 18 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.12.2024 | Talihooldustööde teostamine Otepää valla teedel ja tänavatel 2024 - 2027 | Otepää Vallavalitsus | 770 994 € |
| 06.12.2022 | Elva valla teede lumetõrje 2022-2027 | Elva Vallavalitsus | 80 000 € |
| 12.12.2019 | Lumetõrje Elva valla teedel (Palupera, Puhja ja Konguta piirkondades) | Elva Vallavalitsus | 59 760 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20018993 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20018993 / 8 · Olek: Jõustunud
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20018993 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20018993 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20018993 / 5 · Olek: Jõustunud
02.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20018993 / M3 · Olek: Jõustunud
11.08.2010
Muutmiskanne
Ä 20018993 / 4 · Olek: Jõustunud
11.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.11.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18993 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.10.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 18993 / M1 · Olek: Jõustunud
12.12.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
24.08.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tamur TammJuhatuse liige, Osanik 52%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet