Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.06.2000Äriregister
- Aadress
- Treiali tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.sargontes.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56600900Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81221 — Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100632417MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 402 306 € | −6989 € | 150 843 € | €206k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 414 589 € | 4543 € | 157 832 € | €217k | 8 | 26.06.2024 |
| 2022 | 396 773 € | 3918 € | 173 290 € | €208k | 14 | 12.06.2023 |
| 2021 | 347 356 € | 6718 € | 169 372 € | €197k | 14 | 27.06.2022 |
| 2020 | 313 212 € | 13 053 € | 162 654 € | €186k | 12 | 15.06.2021 |
| 2019 | 321 870 € | 5494 € | 149 601 € | €177k | 13 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 84 806 € | 28 432 € | 16 455 € | 9 |
| 2025 | 410 328 € | 135 502 € | 77 794 € | 9 |
| 2024 | 394 192 € | 122 021 € | 69 940 € | 10 |
| 2023 | 434 586 € | 114 729 € | 60 314 € | 11 |
| 2022 | 388 304 € | 110 050 € | 60 848 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €85k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €71k | €87k | €130k | €123k |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €30k | €41k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €19k | €21k | €20k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 10 | 9 |
| Käive 2024 | €58k | €101k | €136k | €99k |
| Riigimaksud 2024 | €21k | €28k | €40k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €14k | €20k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 12 | 11 | 10 |
| Käive 2023 | €89k | €98k | €138k | €109k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €27k | €40k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €16k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €76k | €74k | €132k | €106k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €23k | €37k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €13k | €15k | €18k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 15 | 13 | 13 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (29)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 15
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 15 · Olek: Jõustunud
17.11.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 14
17.11.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10049951 / 14 · Olek: Jõustunud
20.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
Näita ülejäänud 24 sündmust
20.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 11 · Olek: Jõustunud
06.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 10
06.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 10 · Olek: Jõustunud
28.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 9
28.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10049951 / 9 · Olek: Jõustunud
23.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10049951 / M1 · Olek: Jõustunud
11.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 8
11.06.2009
Muutmiskanne
Ä 49951 / 8 · Olek: Jõustunud
27.09.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.09.2007
Muutmiskanne
Ä 49951 / 7 · Olek: Jõustunud
10.07.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.07.2007
Muutmiskanne
Ä 49951 / 6 · Olek: Jõustunud
14.08.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.08.2006
Muutmiskanne
Ä 49951 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2005
Muutmiskanne
Ä 49951 / 4 · Olek: Jõustunud
06.10.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.10.2004
Muutmiskanne
Ä 49951 / 3 · Olek: Jõustunud
04.09.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.06.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Arno TaliJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet