Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.01.2001Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 31/5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.holeinone.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5027899 · +372 6712278 · +372 5525770Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100674080MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 14 h tagasiAsutajad
Äriregister · 14 h tagasiOE
OÜ Ermitex InvesteeringudJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 29.01.2001
Asutaja
Osanikud (4)
Äriregister · 14 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 14 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 918 615 € | −9701 € | 34 277 € | €150k | 20 | 25.03.2025 |
| 2023 | 1 037 834 € | −14 782 € | 43 979 € | €170k | 21 | 10.06.2024 |
| 2022 | 911 249 € | −3918 € | 58 761 € | €137k | 21 | 26.06.2023 |
| 2021 | 839 859 € | −3081 € | 62 678 € | €115k | 23 | 06.06.2022 |
| 2020 | 772 456 € | 1877 € | 65 759 € | €136k | 25 | 08.06.2021 |
| 2019 | 1 222 756 € | 9426 € | 63 882 € | €116k | 28 | 29.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 253 733 € | 51 372 € | 32 752 € | 22 |
| 2025 | 1 000 941 € | 196 862 € | 121 203 € | 21 |
| 2024 | 933 610 € | 166 821 € | 100 304 € | 20 |
| 2023 | 1 040 024 € | 173 806 € | 106 212 € | 22 |
| 2022 | 882 093 € | 139 193 € | 89 411 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €254k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €227k | €235k | €268k | €271k |
| Riigimaksud 2025 | €45k | €41k | €54k | €57k |
| Tööjõumaksud 2025 | €29k | €29k | €29k | €35k |
| Töötajaid 2025 | 20 | 19 | 20 | 21 |
| Käive 2024 | €246k | €230k | €212k | €246k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €44k | €41k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €29k | €26k | €26k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 19 | 19 | 19 | 20 |
| Käive 2023 | €264k | €255k | €260k | €261k |
| Riigimaksud 2023 | €44k | €40k | €45k | €44k |
| Tööjõumaksud 2023 | €26k | €26k | €26k | €28k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 23 | 22 | 22 |
| Käive 2022 | €181k | €230k | €231k | €240k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €36k | €36k | €38k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €23k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 21 | 20 | 19 | 21 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 10 · Olek: Jõustunud
25.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
25.02.2022
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 7 · Olek: Jõustunud
05.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.06.2013
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 6 · Olek: Jõustunud
14.05.2013
Muutmiskanne
Ä 10054295 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10054295 / 5 · Olek: Jõustunud
21.04.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.04.2009
Muutmiskanne
Ä 54295 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 54295 / 3 · Olek: Jõustunud
28.03.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
29.01.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Raivo VelsbergJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Indrek HiibusJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte