Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.02.2001Äriregister
- Aadress
- Tehnopargi vkt 1, Härmakosu küla, Anija vald, 74412 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100680485MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2600,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOE
OÜ Ermitex InvesteeringudJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 27.02.2001
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.7mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-38kviimane
€200k0 €€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 654 969 € | −37 525 € | 1 515 199 € | €1.6m | 8 | 10.06.2025 |
| 2023AUD | 2 581 687 € | 71 941 € | 1 552 724 € | €1.7m | 8 | 13.06.2024 |
| 2022AUD | 2 244 958 € | −133 311 € | 1 480 783 € | €1.7m | 39 | 03.07.2023 |
| 2021AUD | 2 095 399 € | −89 345 € | 1 614 094 € | €1.8m | 44 | 15.11.2022 |
| 2020AUD | 3 011 787 € | −125 225 € | 1 882 247 € | €2.1m | 55 | 19.10.2021 |
| 2019AUD | 4 745 584 € | 193 012 € | 2 016 572 € | €2.4m | 70 | 04.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 288 727 € | 0 € | 31 910 € | 6 |
| 2025 | 1 869 715 € | 99 381 € | 136 553 € | 6 |
| 2024 | 1 726 409 € | 125 566 € | 132 049 € | 6 |
| 2023 | 2 976 158 € | 32 099 € | 130 240 € | 6 |
| 2022 | 2 528 448 € | 30 549 € | 128 305 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €289k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €632k | €561k | €295k | €382k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €32k | €33k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €34k | €34k | €34k | €34k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €494k | €315k | €314k | €604k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €31k | €31k | €32k |
| Tööjõumaksud 2024 | €33k | €32k | €33k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €760k | €988k | €682k | €546k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | €31k | €34k | €31k | €34k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €628k | €571k | €638k | €691k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €31k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €32k | €31k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (31)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 16
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 16 · Olek: Jõustunud
20.09.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 15
20.09.2022
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 15 · Olek: Jõustunud
22.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 14
Näita ülejäänud 26 sündmust
22.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 14 · Olek: Jõustunud
10.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10054974 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 13
17.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 13 · Olek: Jõustunud
13.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 11
13.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 11 · Olek: Jõustunud
23.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
23.11.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10054974 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 8 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 7 · Olek: Jõustunud
09.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 5 · Olek: Jõustunud
09.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 6 · Olek: Jõustunud
30.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10054974 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 54974 / 3 · Olek: Jõustunud
05.06.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.02.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Stian BakkenJuhatuse liige, Osanik 70%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet