Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.07.2001Äriregister
- Aadress
- Jaani tn 34, Antsla linn, Antsla vald, 66404 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6010651 · +372 5040567Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100704565MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiOSAÜHING Lindhaus Holding on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€136kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€106kviimane
€200k€-400k€-1.0m
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136 443 € | 106 394 € | 490 233 € | €504k | 1 | 29.06.2025 |
| 2023 | 47 291 € | 27 129 € | 433 839 € | €460k | 1 | 21.10.2024 |
| 2022 | 22 377 € | 44 286 € | 484 710 € | €507k | 1 | 28.09.2023 |
| 2021 | 21 170 € | 38 421 € | 440 424 € | €463k | 1 | 30.11.2022 |
| 2020 | 14 840 € | 100 989 € | 402 003 € | €424k | 1 | 14.07.2021 |
| 2019 | 15 927 € | −709 663 € | 626 014 € | €648k | 1 | 10.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4206 € | 1048 € | 912 € | — |
| 2025 | 45 311 € | 20 311 € | 970 € | — |
| 2024 | 161 738 € | 32 082 € | 1196 € | — |
| 2023 | 21 676 € | 2025 € | 636 € | — |
| 2022 | 21 851 € | 1966 € | 636 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 912 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €32k | €6k | €4k | €4k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | 657 € | 513 € | 369 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 350 € | 196 € | 212 € | 212 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €125k | €26k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €27k | €5k | 743 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 719 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €7k | €6k | €4k | €4k |
| Riigimaksud 2023 | 567 € | 625 € | 506 € | 327 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 159 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €6k | €6k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | 479 € | 419 € | 637 € | 431 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 159 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded22.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.09.2024
Muutmiskanne
Ä 20021177 / 9 · Olek: Jõustunud
23.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20021177 / M6 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20021177 / M5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 18 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20021177 / 8 · Olek: Jõustunud
29.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20021177 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20021177 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20021177 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20021177 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20021177 / 5 · Olek: Jõustunud
30.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.06.2008
Muutmiskanne
Ä 21177 / 4 · Olek: Jõustunud
04.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
27.02.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 21177 / 3 · Olek: Jõustunud
20.02.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
25.09.2001
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
13.09.2001
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
03.09.2001
Märkus
Kanne nr 2
06.07.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Vahur PindmaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 10 muud ettevõtet
Ahvileivapuu OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Aktsiaselts Orto
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Burnshield OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Estravel Group AS
Nõukogu liige
Galileo Maja OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OSAÜHING Arcalor
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing GALILEO
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing Orto Kinnisvara
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Thermoarena
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
VS11 OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja