Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.12.2001Äriregister
- Aadress
- Muraka tn 13, Võru linn, 65604 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 51960187Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101668972MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 900 € | −53 870 € | 69 590 € | €118k | 1 | 14.04.2026 |
| 2024 | 45 539 € | −56 517 € | 123 461 € | €163k | 2 | 01.05.2025 |
| 2023 | 99 734 € | −123 440 € | 179 978 € | €256k | 2 | 01.06.2024 |
| 2022 | 325 698 € | 37 482 € | 303 418 € | €369k | 2 | 14.03.2023 |
| 2021 | 326 322 € | 4661 € | 274 686 € | €284k | 2 | 08.06.2022 |
| 2020 | 365 816 € | 82 335 € | 270 025 € | €303k | 1 | 27.05.2021 |
| 2019 | 466 455 € | 31 286 € | 187 690 € | €278k | 2 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 663 € | 706 € | 1 |
| 2025 | — | 3684 € | 3884 € | 1 |
| 2024 | — | 6391 € | 6961 € | 1 |
| 2023 | — | 7915 € | 8522 € | 2 |
| 2022 | — | 10 107 € | 8933 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 663 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 706 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 945 € | 913 € | 913 € | 913 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 968 € | 972 € | 972 € | 972 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10150088 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10150088 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 19 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10150088 / 3 · Olek: Jõustunud
02.09.2013
Muutmiskanne
Ä 10150088 / 2 · Olek: Jõustunud
12.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10150088 / M2 · Olek: Jõustunud
12.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10150088 · Olek: Jõustunud
15.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10150088 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.11.2010
Muutmiskanne
Ä 40013301 / 7 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
12.11.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
12.11.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 4
12.11.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 40013301 / 6 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40013301 / 5 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40013301 / 4 · Olek: Jõustunud
03.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.07.2009
Muutmiskanne
Ä 13301 / 3 · Olek: Jõustunud
26.05.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.05.2009
Muutmiskanne
Ä 13301 / 2 · Olek: Jõustunud
07.12.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Marek OjalaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet