Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.02.2002Äriregister
- Aadress
- VaarikaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10391 — Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100812020MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 862 701 € | 190 468 € | 806 216 € | €1.0m | 3 | 25.06.2025 |
| 2023 | 830 549 € | 120 374 € | 621 722 € | €818k | 3 | 18.06.2024 |
| 2022 | 715 243 € | 117 735 € | 501 349 € | €672k | 3 | 10.05.2023 |
| 2021 | 463 566 € | 63 879 € | 375 505 € | €501k | 3 | 14.02.2023 |
| 2020 | 366 836 € | 102 661 € | 313 761 € | €460k | 3 | 08.12.2021 |
| 2019 | 378 325 € | 64 737 € | 211 100 € | €254k | 3 | 27.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 185 460 € | 14 769 € | 7154 € | 5 |
| 2025 | 770 648 € | 49 464 € | 19 218 € | 5 |
| 2024 | 770 715 € | 55 869 € | 9913 € | 3 |
| 2023 | 826 933 € | 50 723 € | 6637 € | 4 |
| 2022 | 689 495 € | 39 661 € | 5395 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €185k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €191k | €206k | €169k | €205k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €17k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €4k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €204k | €187k | €173k | €206k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €9k | €10k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 5 | 3 |
| Käive 2023 | €188k | €231k | €190k | €218k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €13k | €6k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €121k | €187k | €177k | €206k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €4k | €12k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €1k | 762 € |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Riigihanked (2 · €39k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 19.01.2024 | Toiduainete hankimine Tartu Rakenduslikule Kolledžile 2024-2025. aastaks | Tartu Rakenduslik Kolledž | — |
| 22.02.2023 | Toiduainete hankimine Tartu Rakenduslikule Kolledžile 2023. aastaks | Tartu Rakenduslik Kolledž | 39 165 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 11 · Olek: Jõustunud
21.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.05.2018
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 10 · Olek: Jõustunud
16.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 17 sündmust
16.05.2018
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 7 · Olek: Jõustunud
22.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.03.2011
Muutmiskanne
Ä 20022482 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
20.01.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
20.01.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
20.01.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 22482 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 22482 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 22482 / 5 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Ä 22482 / M1 · Olek: Jõustunud
18.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.07.2008
Muutmiskanne
Ä 22482 / 2 · Olek: Jõustunud
07.02.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Martti KaasikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet